Tsiolis trenerem PAS Giannina!

pas_gianninaSakis Tsiolis został nowym szkoleniowcem PAS Giannina.

Tsiolis na początku października rozstał się po blisko dwóch latach owocnej pracy z Asterasem Tripolis. Od tego momentu szkoleniowiec miał kilka ciekawych rozmów m.in z włodarzami OFI Kreta i PAE Iraklis 1908, ale dopiero w weekend pojawiły się pierwsze informacje o poważnych negocjacjach z pierwszoligowym PAS Giannina. Charyzmatyczny prezes klubu Giorgos Christovasilis szybko doszedł do porozumienia z Tsiolisem, czego efektem jest podpisana umowa.

Tsiolis prócz Asterasu prowadził również Arisa Saloniki, Olympiakos Volou, Thrasyvoulos Fylis i Ionikos Nikaias.

2 opinie na “Tsiolis trenerem PAS Giannina!

No fajnie, że Tsiolis wraca na stołek trenerski. Jestem szalenie ciekawy jak poradzi sobie w Gianninie, bo w Asterasie szło mu naprawdę nieźle i dziwię się czemu stamtąd odszedł. Oby dobrze mu poszło w nowym klubie. U mnie był po niezbyt udanym dla Grecji Mundialu był łączony z kadrą Hellady (ostatecznie Fernando Santos pozostał na swojej posadzie), ale to temat na zupełnie inną historię. 🙂

Prezes Asterasu chciał fajerwerków i ponoć Tsiolis już ich nie potrafił rozpalać. Jestem ciekawy jego pracy w PAS, bo to dla mnie najbardziej efektywny grecki szkoleniowiec ostatnich lat..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!