Cenne zwycięstwo Iraklisa!

iraklis_1908PAE Iraklis 1908 pokonał 1:0 AOK Kerkyra w poniedziałkowym meczu 9. kolejki greckiej Football League grupy północnej.

Iraklis był aktywniejszy w tym meczu i wygrał skromnie, ale zasłużenie. Zwycięskiego gola gospodarze uzyskali w 16. minucie, a zdobył go pięknym strzałem z blisko 30 metrów Marek Jarolim. To ważne zwycięstwo pozwoliło Iraklisowi awansować na 9. miejsce w ligowej tabeli, co jest dobrą pozycją wyjściową na atakowanie strefy barażów, do których salonicka ekipa traci teraz już tylko cztery punkty. Zaś drużyna z Korfu zanotował drugą porażkę z rzędu i jej przewaga nad drugą Niki Volou to już tylko punkt.

W drugim poniedziałkowym meczu tej grupy AMS Vataniakos przegrał z Pierikos SFK 1:2. Bohaterem gości był strzelec dwóch goli Ilias Manikas.

PAE IRAKLIS 1908 – AOK KERKYRA 1:0 (1:0)
1:0 Marek Jarolim 16′

AMS VATANIAKOS – PIERIKOS SFK 1:2 (0:1)
0:1 Ilias Manikas 5′
0:2 Ilias Manikas 41′
1:2 Nestoras Kotsiopoulos 54′

cz.k. Panagiotis Kyparissis 48′(V)

3 opinie na “Cenne zwycięstwo Iraklisa!

Przepiękny gol dla Iraklisa, szkoda że się nie załapałem na mecz. W skrócie jedyna akcja dla gości z Korfu pokazana była z 93. minuty i o mało nie padł tam gol. Mimo, że jakąś tam sympatię mam do nich to dobrze, że ten gol nie padł w kontekście przebiegu całego meczu. Lider zdominowany i pokonany w Salonikach. Teraz ciekawy mecz się zapowiada – derby Apollon-Iraklis!

Ale z tego co widziałem na zdjęciach wyprawa do Salonik się udała 🙂

jak zamknę miesiąc to napiszę jak wyglądał wypad 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3962 dni!