Wielkie problemy Arisa!

aris_salonikiSąd odrzucił złożony przez włodarzy Arisa Saloniki wniosek o dopuszczenie klubu do działań z tytułu artykułu 99.

Sąd nie był przekonany co do planu ożywienia klubu i dlatego odrzucił wniosek. Jest to decyzja, której administracja klubu zupełnie się nie spodziewała, a której skutki dla „Boga Wojny” mogą być katastrofalne. Artykuł 99, czyli postępowanie upadłościowe miało uchronić klub przed bankructwem. Brak zgody na działania pojednawcze z wierzycielami (m.in. byłymi piłkarzami) oznacza poważne długi, które trzeba będzie spłacić.

Ponoć 70 procent wierzycieli zgodziło się na ugodę, ale wciąż pozostaje 30 procent i jeśli włodarze klubu nie znajdą „złotego środka” konsekwencje będą bardzo poważne. Klub na początek musi znaleźć 800 tysięcy euro, by zrównoważyć dochody i wydatki. Głównym problemem jest jednak brak strategicznego inwestora, który ustabilizowałby sytuację.

2 opinie na “Wielkie problemy Arisa!

ARISfanfootballleague

Przepraszam za słownictwo, ale sytuacja robi się naprawdę do dupy..

Trzeba koniecznie znaleźć biznesmena lub sponsora, np. najbogatszego człowieka świata ( nie pamiętam niestety imiona i nazwiska) który przejął Real Oviedo.

ARIS!

Ciężko będzie znaleźć stabilnego i przede wszystkim wypłacalnego inwestora. Włodarze klubu zbyt pewnie podchodzili do tego problemu i teraz mają nad czym myśleć..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!