OFI – AELK 3:1

ofiOFI Kreta wygrał 3:1 z AEL Kallonis w niedzielnym meczu 13. kolejki Super League.

W 21. minucie Michael Hoyos zagrał prostopadłą piłkę do Thanasisa Papazoglou, który miał doskonałą pozycję, ale sytuacji sam na sam z golkiper „Sardeli” nie wykorzystał. W 32. minucie więcej szczęścia mieli goście z Lesbos, bowiem piłka po strzał z kąta Leozinho znalazła swoje miejsce w siatce OFI. Niespełna dwie minuty później Papazoglou uderzył na bramkę głową, piłka jednak z pomocą bramkarza trafiła w poprzeczkę i opuściła boisko. W 40. minucie naciskający gospodarze doprowadzili do remisu. Doskonałe podanie z rzutu wolnego Carlosa Milhazesa fantastycznie wykończył głową, wprost do siatki gości Papazoglou. Dwie minuty po tym golu Papazoglou mgóg dać OFI prowadzenie, ale zmarnował kolejną sytuację, w której miał przed sobą już tylko bramkarza.

W 54. minucie OFI wyszedł, ku uciesze kibiców na prowadzenie. Piłkę zagrał Christos Bourbos, a Andrewa Hogga zaskoczył uderzeniem głową Papazoglou. Ten gol uspokoił gospodarzy, którzy od tego momentu starali się kontrolować grę i oddalać ją od swojego pola karnego. W 79. minucie Vasilis Koutsianikoulis miał przed sobą tyko bramkarza, ale Hogg nie skapitulował w tej sytuacji. Zrobił to natomiast w 88. minucie przy strzale Arizy Makukula.


OFI KRETA – AEL KALLONIS 3:1 (1:1)
0:1 Leozinho 32′
1:1 Thanasis Papazoglou 40′
2:1 Thanasis Papazoglou 54′
3:1 Ariza Makukula 88′

ż.k. Thanasis Papazoglou, Marco Zoro – Andrew Hogg, Jonan García, Nikos Galas, Anestis Anastasiadis

OFI
Daniel Fernandes, Theodoros Tripotseris, Marco Zoro, Vasilis Koutsianikoulis (85′ Ariza Makukula), Thanasis Papazoglou (90’+1′ Grigoris Kyziridis), Željko Kalajdžić, Zé Eduardo, Christos Bourbos, Giorgos Makris, Carlos Milhazes, Michael Hoyos (74′ Manolis Moniakis)

AELK
Andrew Hogg, Leandro, Giorgos Manousos (72′ Nikos Galas), Giorgos Chorianopoulos, Vlasis Kazakis (72′ Emanuel Perrone), Anestis Anastasiadis, Jonan García (81′ Dimitris Vlastellis), Marcelo Goianira, Hugo Faria, Jakub Podaný, Leozinho

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!