Panionios – Skoda 0:0

super leaguePanionios GSS bezbramkowo zremisował ze Skodą Xanthi w niedzielnym spotkaniu 13. kolejki greckiej Super League.

W pierwszej połowie obie ekipy nie pokazały niczego efektywnego. W 20. minucie Julian de Guzman uderzył piłkę ręką w polu karnym, za co sędzia podyktował rzut karny. Była to doskonała okazja dla gospodarzy, ale strzał z 11 metrów Christosa Aravidisa wybronił Chema. W 24. minucie strzał z ostrego kąta oddał Apostolos Giannou, ale piłka prześlizgnęła się obok słupka.

Między 54, a 59. minutą meczu Carlos Calvo „wywalczył” sobie dwie żółte kartki i Skoda miała utrudnioną walkę. W 64. minucie Josemi mógł poważnie odmienić ten mecz, ale trafił w poprzeczkę. W 78. minucie piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Dimitris Kolovos, wyszedł do niej Leonidas Kampantais, ale i on trafił w poprzeczkę. Panionios w ostatnich minutach szukał tej jedynej okazji na zwycięstwo, ale jej nie znalazł.


PANIONIOS GSS – SKODA XANTHI 0:0

ż.k. Tasos Avlonitis, Efthimis Kouloucheris – Dimitris Goutas, Julian de Guzman, Kostas Fliskas, Carlos Calvo
cz.k. Carlos Calvo 59′

Panionios
Nikos Giannakopoulos, Amiris Kurdi, Tasos Avlonitis, Alexandros Kouros, Dimitris Kolovos, Kostas Mendrinos (87′ Andreas Lasnik), Efthimios Kouloucheris, Christos Aravidis (77′ Leonidas Kampantias), Nikolaos Kaltsas (65′ Markos Dounis), Pavlos Mitropoulos, Apostolos Giannou

Skoda
Chema, Paito, Dimos Baxevanidis, Julian de Guzman (57′ Theodoris Vasilakakis), Karim Soltani, Carlos Calvo, Josemi, Petros Mantalos (76′ Nicolas Marin), Konstantinos Fliskas, Dimitris Goutas, Esteban Solari (88′ Antonis Ranos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4013 dni!