Futsal: Udane sparingi młodych Greków!

reprezentacjaMłodzieżowa reprezentacja Grecji w futsalu w ostatnich dniach rozegrała towarzyski dwumecz z Włochami i był to bardzo udany sprawdzian dla Greków.

W pierwszym meczu tych reprezentacji padł rzadko spotykany w halowej odmianie piłki nożnej bezbramkowy remis. W drugim spotkaniu rozegrany w środę Włosi okazali się lepsi, ale wygrali tylko 2:1. Jedyną bramkę dla Greków strzelił w 35. minucie Anastasios Kounidis.

Wielki gratulacje dla chłopaków. Te dwa towarzyskie mecze z jedną z najsilniejszych reprezentacji Świata pokazały, że grecki futsal z każdym rokiem robi postępy i może być równorzędnym rywalem. Jesteśmy na dobrej drodze i musimy kontynuować tę metodykę pracy.” – powiedział na koniec pobytu selekcjoner kadry narodowej Stefanos Soilemes.

Kadra Grecji uczestnicząca w tym dwumeczu:
Athanasios Kontarinis, Dimitrios Darlas, Dimitrios Zervas, Andreas Mantis, Panagiotis Vasilopoulos, Eleftherios Alexopoulos, Dimos Raptis, Konstantinos Panou, Petros Katevtsian, Spyridon Kefalas, Konstantinos Malović, Charalabos Stavrakopoulos, Iordanis Theodosiadis, Christos Vlyssidis, Anastasios Kounidis, Dimitrios Galaktopoulos

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4074 dni!