Irodotos – AEK 1:2

gammaethnikiAEK Ateny pokonał na wyjeździe Irodotos 2:1 w zaległym meczu 5. kolejki grupy 6 Gamma Ethniki.

Był to nie tylko zaległy mecz, ale również pojedynek dwóch przewodzących stawce drużyn. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a gola w 54. minucie zdobył dla nich Vangelis Moraitis. Niespełna pięć minut później AEK wyrównał, a efektowną bramkę strzelił niezawodny D’Acol. W 75. minucie Brazylijczyk strzelił drugą bramkę, ale sędzia po konsultacjach z asystentem nie uznał tego trafienia. Jednak AEK w końcu dopiął swego i w ostatnich sekundach spotkania Vangelis Platellas zapewnił „Enosis” komplet punktów i pierwsze miejsce w tabeli.