Atromitos – AELK 2:0

atromitosAtromitos Peristeri wygrał 2:0 z AEL-em Kallonis w meczu 23. kolejki Super League.

W 11. minucie Luigi Cennamo wybronił strzał zza pola karnego Jakuba Podaný. Włoski golkiper gospodarzy musiał też interweniować w 15. minucie kiedy to głową na bramkę Atromitosu uderzał Gabriel Zakuani. W 22. minucie centrę Kostasa Giannoulisa wykończył głową Luiz Eduardo Brito, ale Giannis Siderakis nie miał problemów z przyblokowaniem uderzenia Brazylijczyka. Gospodarze mimo przewagi nie potrafili przebić się przez mur obronny AELK-u. W 40. minucie Spyros Fourlanos zapracował sobie na dwie żółte kartki (w 30 sekund!!) i opuścił stadion w Peristeri. Ta sytuacja podniosłą gospodarzy na duchu i już trzy minuty później prowadzili 1:0, a tego gola po rykoszecie strzelił Walter Iglesias.

W 55. minucie groźnie uderzył na bramkę gości Brito, ale Siderakis nie przepuścił piłki do siatki. W 67. minucie Atromitos powiększył bramkową przewagę. Nikos Lazaridis zagrał świetną piłkę do Fabio, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie strzelał tylko odegrał do Tasosa Karamanosa, który trafił do siatki. W 72. minucie Karamanos wywalczył rzut karny, ale okazji na podwyższenie nie wykorzystał Iglesias, którego strzał z 11 metrów wybronił Siderakis.


ATROMITOS PERISTERI – AEL KALLONIS 2:0 (1:0)
1:0 Walter Iglesias 43′
2:0 Tasos Karamanos 67′

ż.k. Walter Iglesias, Vangelis Nastos – Spyros Fourlanos, Gabriel Zakuani
cz.k. Spyros Fourlanos 40′

Atromitos
Luigi Cennamo, Vangelis Nastos, Sokratis Fytanidis, Nikos Lazaridis, Kostas Giannoulis, Walter Iglesias, Luiz Eduardo Brito, Javier Umbides (70′ Fotis Georgiou), Pitu Garcia, Tasos Karamanos (82′ Giorgos Fotakis), Dimitris Papadopoulos (64′ Fabio)

AELK
Giannis Siderakis, Gabriel Zakuani (66′ Angelos Giatzitzoglou), Nikos Galas, Stratis Valios, Maxime Josse (46′ Paul Keita), Hugo Faria, Spyros Fourlanos, Nikos Kaltsas, Jakub Podaný, Raúl Llorente, Vlasis Kazakis (74′ Guy Gnabouyou)

1 opinia na “Atromitos – AELK 2:0

Celem AELK zapewne był 1 punkt w Peristeri ale Fourlanos swoim głupkowatym zachowaniem skutecznie utrudnił swoim kolegom osiągnięcie celu.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!