Warzycha: Derby bez faworyta!

warzychaKrzysztof Warzycha w związku z niedzielnymi derbami (Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny) został poproszony o wypowiedź na temat tego święta.

Polak dla OPAP TV wypowiedział się m.in. na temat siły Olympiakosu, a także szansach Panathinaikosu.

Zapytany o to jaki wpływ mogła mieć wygrana Olympiakosu z Manchesterem United powiedział – „Zawsze jak osiągniesz sukces w Europie przychodzi chwila rozluźnienia, ale myślę, że Olympiakos chcę udowodnić, że zasługuje na pozycję lidera i zagra w tym meczu na poważnie. Prawdę mówiąc Olympiakos uciekł innym drużynom. PAOK próbował dotrzymać mu kroku, ale różnica urosła, a inne drużyny musiałyby włożyć ogromny wysiłek, by dogonić mistrza.

Pytany o aktualne możliwości PAO Warzycha powiedział – „Można powiedzieć, że to nowa drużyna. Młodzi chłopcy z Akademii, z którymi Giannis Anastasiou wykonał dobrą pracę. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że drużyna osianie to co ma teraz. Pokazali w meczu z PAOK-iem na Toumba i Olympiakosem na Leoforos, ze można walczyć z tymi drużynami o zwycięstwo. To dobrze wróży Panathinaikosowi, ale derby to derby. Bardzo trudno powiedzieć, że któraś drużyna na 100% wygra. Panathinaikos w tym meczu może wiele zyskać.

1 opinia na “Warzycha: Derby bez faworyta!

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!