Skoda – Levadiakos 4:1

skodaSkoda Xanthi pokonała w pierwszym sobotnim meczu 27. kolejki Super League Levadiakos 4:1.

Skoda rozpoczęła mecz od mocnego uderzenie, bo już w 3. minucie gry strzeliła gola. Błąd defensywy Levadiakosu wykorzystał Petros Mantalos, który odegrał piłkę do Estebana Solariego, a ten nie miał problemów ze skierowaniem jej do siatki. W 25. minucie potężne uderzenie Toniego Varla z trudem sparował Dimitris Kyriakidis. W 33. minucie gospodarze mieli jeszcze jedną dobrą sytuację, która spowodowana byłą błędem Thanasisa Moulopoulosa, ale Soltaniego ubiegł swoją zdecydowaną interwencją Kyriakos Stratilatis.

Początek drugiej części równie efektowny dla gospodarzy jak początek meczu. W 47. minucie rzut karny sprokurował Ilias Kotsios, a „11” na gola zamienił ponownie Solari. Goście niby szukali swoje okazji na gola kontaktowego, ale skuteczność zawodziła. Dopiero w 75. minucie udało im się zdobyć gola kontaktowego. Z kornera piłkę dośrodkował Armiche Ortega, a głową Kyriakidisa pokonał Giorgos Georgiou. Niestety dla Levadiakosu w 83. minucie strzelec bramki Georgiou sfaulował w polu karnym Soltaniego za co sędzia podyktował rzut karny. Okazji na wypracowanie dwubramkowej przewagi nie zmarnował Nicolas Marin. Wynik ustalił dwie minuty później strzałem z dystansu Soltani..


SKODA XANTHI – LEVADIAKOS 4:1 (1:0)
1:0 Esteban Solari 3′
2:0 Esteban Solari 49′(k)
2:1 Giorgos Georgiou 75′
3:1 Nicolas Marin 84′(k)
4:1 Karim Soltani 86′

ż.k. Kosts Fliskas – Toni Varela, Babis Lykogiannis, Armiche Ortega

Skoda
Dimitris Kyriakidis, Paito, Julián de Guzmán, Dimitris Goutas, Dimos Baxevanidis, Josemi, Kostas Fliskas, Carlos Calvo (87′ Antonis Ranos), Petros Mantalos (80′ Nicolas Marin), Esteban Solari (67′ Theodoris Vasilakakis), Karim Soltani

Levadiakos
Kyriakos Stratilatis, Thanasis Moulopoulos, Ilias Charalabous, Ilias Kotsios, Armiche Ortega, Giorgos Georgiou, Olivier Kapo (42′ Dimitris Giantsis), Toni Varela, Pedro Sass Petrazzi (62′ Babis Lykogiannis), Rogério (70′ Vangelis Mantzios), Vladan Milosavljev

1 opinia na “Skoda – Levadiakos 4:1

Mecz drużyn, w których między słupkami nastąpiła zmiana – zarówno Przyrowski jak i Chema stracili nie tak dawno miejsce w składzie na rzecz Greków. Faul przy pierwszym karnym dla AOX był taki sam jak w 1. połowie meczu AOAN-AEK w 3. lidze. Na Krecie jednak sędzia karnego nie podyktował ale moim zdaniem powinien tak zrobić (słaba perspektywa – tylko jedna kamera).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!