Santos: Zabrakło energii!

reprezentacjaFernando Santos nie był i zresztą nie mógł być zadowolony po środowym meczu reprezentacji Grecji z Koreą Południową.

Selekcjoner greckiej kadry po spotkaniu docenił grę rywala i nie krył zawodu z powodu gry swoich piłkarzy – „Korea Południowa wygrała sprawiedliwie, za to co robiła na boisku i to czego nie robiła. Zabrakło w tym meczu naszych atutów. Mogę powiedzieć, że do tej pierwszej bramki graliśmy ospale. Po golu nasza gra się ożywiła, czego efektem był słupek i dwie poprzeczki, co powinno dać nam wyrównanie. W przerwie starałem się wstrząsnąć drużyną, ale ta druga bramka nas zaskoczyła. Staraliśmy się zdobyć tego kontaktowego gola, ale zabrakło pasji i energii, a Korea Południowa była dużo świeższa, szybsza i bardziej zdeterminowana i dlatego zacząłem od tego, że wynik jest sprawiedliwy.

Santos przyznał w kolejnych wypowiedziach, że drużyna zagrała na 30 procent swoich możliwości i jak zaznaczył być może jest to wina przemęczenia sezonem, a także zaledwie jednodniowym zgrupowaniem, co też miało wpływ na zrozumienie teamu.

3 opinie na “Santos: Zabrakło energii!

I ma Santos racje, widać było ze nie chciało im sie grać, wyszli by wyjść i pobiegać, zero zaangażowania. Grali tak słabo że po 1 połowie zasnąłem xD

Reprezentanci Dalekiego Wschodu to problem dla Greków. Tak jak Santos powiedział byli za szybcy. Na Mundialu z Japonią będzie bardzo ciężko..

Oj dadzą rade, wierze w nich. Jeśli zagrają na 100% i dadzą z siebie wszystko to mają duże szanse wygrać 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!