Ergotelis – AELK 3:0

ergotelisErgotelis Heraklion w meczu 34. kolejki Super League rozgromił AEL-a Kallonis 3:0.

W 29. minucie do piłki oddalonej od bramki gości o 30 metrów podszedł Andreas Bouchalakis i strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego trafił do siatki AELK-u. W 37. minucie wynik podwyższył František Kubík, który wyłuskał piłkę na 30 metrze i po krótki rajdzie uderzył w długi róg bramki, piłka trafiła w słupek i wpadła do siatki.

W drugiej części dominacja gospodarzy została wieńczona jeszcze jedną bramką. W 64. minucie Ziguy Badibanga ładnie minął na prawym skrzydle defensora „Sardeli” i odegrał futbolówkę do Dimitrisa Diamantakosa, który w polu karnym biernie naciskany przez obronę zdołał uderzył w góry róg bramki.


ERGOTELIS HERAKLION – AEL KALLONIS 3:0 (2:0)
1:0 Andreas Bouchalakis 29′
2:0 František Kubík 37′
3:0 Dimitris Diamantakos 64′

ż.k. Gaetano Monachello, Borislav Jovanović, František Kubík

Ergotelis
Grigoris Athanasiou, Vasilis Rentzas, Ayodele Adeleye, Borislav Jovanović, Giannis Koiliaras, Chrysovalantis Kozoronis, František Kubík, Abdisalam Ibrahim (17′ Andreas Bouchalakis), Ziguy Badibanga (70′ Leonardo Koutris), Gaetano Monachello, Dimitris Diamantakos (75′ Epameinondas Pantelakis)

AELK
Giannis Siderakis, Gabriel Zakuani, Giorgos Chorianopoulos (80′ Dimitris Vlastellis), Anestis Anastasiadis, Jakub Podaný, Rafail Gioukaris (68′ Andreas Dabos), Nikos Kaltsas, Theodosis Kyprou, Zisis-Angelos Naoum (46′ Marcelo Goianira), Leozinho, Giorgos Manousos

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!