Wysoka forma Aiginiakosu!

aiginiakosGAS Aiginiakos wygrał w Football League – play-off drugi mecz z rzędu i tym samym zasygnalizował rywalom swoje wysokie aspiracje.

Tym razem Aiginaikos wygrał 1:0 z APO Fostiras. Jedynego gola tego meczu strzelił w 55. minucie doświadczony Christos Koutsospyros. Dwie minuty po tej bramce goście z Tawros stracili za czerwoną kartkę Nikosa Ziabarisa i nie byli już w stanie odpowiedzieć gospodarzom.

W innym niedzielnym meczu 2. kolejki baraży AOK Kerkyra zrehabilitował się za poprzednią porażkę z AS Olympiakos Volou i tym razem bez problemów pokonał AO Chania 2:0. Wynik w 41. minucie otworzył wypożyczonym z AO Platanias Herron Berrian. Zwycięstwo gospodarzy w 47. minucie przypieczętował ładnym strzałem z dystansu Dimitris Souanis.

W trzecim meczu niedzielnych zmagań AO Iraklis Psachnon wygrał z PAE Iraklis 1908 2:1. Pierwsi bramkę strzelili gospodarze, a do siatki trafił w 58. minucie Stelios Kritikos. Wyrównał w 77. minucie Nikos Portoulidis, ale niestety dla „Starych” chwilę po wznowieniu meczu gospodarze znów prowadzili, tym razem bramkę strzelił Olivier Boumale.

Football League – play-off

AOK Kerkyra – AO Chania 2:0
GAS Aiginiakos – APO Fostiras 1:0
AO Iraklis Psachnon – PAE Iraklis 1908 2:1

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!