Tatos znów w Atromitosie!

atromitosAndreas Tatos podpisał trzyletni kontrakt z Atromitosem Peristeri.

Dla 25-letniego Tatosa to będzie druga przygoda z ateńską drużyną. W latach 2008-2011 grał on z dużym powodzeniem w Atromitosie, co zostało zauważone przez włodarzy Olympiakosu Pireus, który latem 2011 roku wykupił Tatosa. Niestety w barwach mistrza Grecji było mu dane zagrać tylko raz, bowiem tuż po transferze został wypożyczony do Atromitosu, a po półrocznym byciu w kadrze OSFP, kolejne półtora roku spędził w Arisie Saloniki.

W minionym sezonie Tatos rozegrał w barwach Arisa 30 ligowych meczów, w których strzelił trzy gole i dziewięć razy asystował przy bramkach kolegów.

3 opinie na “Tatos znów w Atromitosie!

Bardzo dobry ruch. Wg mnie piłkarz, który mógłby nawet zaistnieć w zagranicznym klubie (i nie jest to Cracovia ;)). Pamiętam mecz Atromitos-Aris gdzie goście walczyli „o życie”, gospodarze – wtedy czołówka ale grali bez noża na gardle. Cały mecz niezbyt kreatywni a w dodatku na kilka minut przed końcem gola po ładnej akcji zdobywa Tatos. Na trybunach zero gwizdów, przekleństw w stronę swoich piłkarzy tylko … oklaski dla gracza drużyny z Salonik. To pokazuje, że w Peristeri bardzo go cenią i to jest jego miejsce. Po odejściu Papadopoulosa niech jeszcze kogoś zakontraktują do ataku żeby ten Tatos miał komu kreować sytuacje.

Przede wszystkim nowy selekcjoner powinien go powołać, bo to jeden z nielicznych środkowych pomocników, który ma dokonały przegląd pola.

Jasne – pełna zgoda. W obecnej sytuacji za Kone bardzo by się przydał. Trójka Maniatis-Samaris-Tatos byłaby super i Karagounis z ławki dający walkę ale zarazem spokój i doświadczenie. Brakuje Tatosa w Brazylii – może przez to, że grał w Salonikach? Z Atromitosu do kadry pewnie miałby bliżej…

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!