PAS – Kerkyra 2:1

giannina-gpPAS Giannina w meczu 21. kolejki Super League wygrał 2:1 z AOK Kerkyra.

Była obawa, że mecz w ogóle nie dojdzie do skutku, bowiem ulewne deszcze nawiedziły rejon Epiru i spotkania lig amatorskich odwołano, a los tego spotkania był w rękach sędziego, który ostatecznie uznał, ze jeśłi deszcze nie będzie padał me się rozpocznie.

Pierwsi nie najlepsze warunki wykorzystali goście z Korfu. W 14. minucie piłkę w pole karne zagrał Mathieu Gomes, w „16” Marko Markovski nie miał idelanej sytuacji i odegrał futbolówkę do Javito, a ten spokojnym strzałem po ziemi trafił do bramki. Gospodarze wyrównali w 44. minucie, a gola po małym zamieszaniu w polu karnym strzelił Brana Ilić. W 80. minucie padł decydujący o wyniku meczu gol. Piłkę z kornera zagrał Ilić, a pod bramką najlepiej zachował się Michalis Manias, który zapewnił gospodarzom komplet punktów. W ostatnich sekundach mogło być nawet 3:1, ale Nikos Korovesisi nie wykorzystał rzutu karnego..


PAS GIANNINA – AOK KERKYRA 2:1 (1:1)
0:1 Javito 14′
1:1 Brana Ilić 44′
2:1 Michalis Manias 80′

ż.k. Vladimir Dimitrovski

PAS
Markos Vellidis, Alexis Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Theodoris Berios, Andraž Struna, Stavros Tsoukalas, Fonsi (89′ Giorgos Dasios), Cristian Chávez (82′ HCaris Charisis), Noé Acosta (74′ Nikos Korovesis), Brana Ilić, Michalis Manias

Kerkyra
Fotis Koutzavasilis, Anastasios Venetis, Vladimir Dimitrovski, Jordão Diogo, Nikos Kritikos, Horacio Cardozo (83′ Stefanos SIontis0, Alexandros Kontos (73′ Sasa Kajkut), Mathieu Gomes, Javito, Marko Markovski, Sergio Leal (46′ Fabio)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!