PAS – Olympiakos 3:1

giannina-gpPAS Giannina pokonał w ostatnim niedzielnym pojedynku 30. kolejki Super League Olympiakos Pireus 3:1.

Obie drużyny zmuszone były grać w rzęsistym deszczu. Gospodarze lepiej czuli się na murawie i w pierwszej odsłonie pojedynku dwukrotnie zaskoczyli lidera rozgrywek. W 32. minucie Noe Acosta wykorzystał błąd Luki Milivojevicia i zagrał piłkę do Brany Ilicia, który strzałem z kąta trafił do siatki Olympiakosu. W 42. minucie Cristian Chávez zagrał piłkę do „wolnego” Ilicia, ale ten nie zdołał opanować piłki i zagrał ją do Michalisa Maniasa, który uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenia „Ajaksa Epiru” na 2:0.

W drugiej części Olympiakos zdołał odpowiedzieć tylko raz, ale i PAS odpowiedział. W 68. minucie Markosa Vellidisa strzałem z dystansu zaskoczył Luka Milivojević. Gospodarze w 74. minucie znów zwiększyli swoją przewagę do dwóch goli. Z kontrą wyszedł Chavez, a do siatki trafił tym razem Noe Acosta.


PAS GIANNINA – OLYMPIAKOS PIREUS 3:1 (2:0)
1:0 Brana Ilić 32′
2:0 Michalis Manias 42′
2:1 Luka Milivojević 68′
3:1 Noe Acosta 74′

ż.k. Alexis Michail, Stavros Tsoukalas, Noe Acosta, Cristian Chávez – Leandro Salino, Franco Jara
cz.k. Noe Acosta 89′

PAS
Markos Vellidis, Andraž Struna, Alexis Michail, Giorgos Dasios (46′ Fonsi), Themistoklis Tzimopoulos, Stavros Tsoukalas, Charis Charisis, Noé Acosta, Cristian Chávez, Brana Ilić (90′ Stamatis Sapalidis), Michalis Manias (75′ Theodoris Berios)

Olympiakos
Roberto, Leandro Salino, Dimitris Siovas, Arthur Masuaku, Alberto Botía, Delvin N’Dinga, Kostas Fortounis (52′ Jorge Benitez), Luka Milivojević, Mathieu Dossevi, Alejandro Domínguez (65′ David Fuster), Franco Jara

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!