Panathinaikos – Olympiakos (odwołany)

Mecz Panathinaikosu Ateny z Olympiakosem Pireus w ramach 11. kolejki Super League został ze względów bezpieczeństwa odwołany.

Godzinę przed meczem na rekonesans wyszli piłkarze Olympiakosu i w pewnym momencie rzucona z trybun raca trafiła Alfreða Finnbogasona. To zdarzenie wzburzyło Savvas Theodoridisa, który powiedział w ostrych słowach – „Raca trafiła naszego piłkarza. Prawo ustalone przez Kontonisa mówi jasno, że mecz nie może być rozegrany. Oczekujemy decyzji arbitrów zgodnie z nowymi przepisami. Olympiakos nie zagra w dżungli.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=m-IeEZF4fqY[/youtube]

W tym samym czasie w pobliżu Leoforos „sympatycy” PAO skonfrontowali się z policją.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QPWiSRwvQGE[/youtube]

Przez wszystkie te wydarzenia mecz nie mógł rozpocząć się o czasie. Przez kilkadziesiąt minut sędziowie czekali z decyzją, czy go w ogóle rozpocząć aż podjęli ją – Derbów nie będzie!


PANATHINAIKOS ATENY – OLYMPIAKOS PIREUS

Panathinaikos
Luke Steele, Sergio Sánchez, Stathis Tavlaridis, Konstantinos Triantafyllopoulos, Nano, Michael Essien, Zeca, Mehdi Abeid, Abdul Jeleel Ajagun, Nikos Karelis, Marcus Berg

Olympiakos
Roberto, Omar Elabdellaoui, Manuel da Costa, Dimitris Siovas, Arthur Masuaku, Luka Milivojević, Pajtim Kasami, Sebá, Jimmy Durmaz, Kostas Fortounis, Brown Ideye

1 opinia na “Panathinaikos – Olympiakos (odwołany)

Pozazdroscic fantazji. Wlasnie dlatego Grecy wyjdą z Unii a my nie…

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!