PAS – AELK 2:1

PAS Giannina w sobotnim meczu 11. kolejki Super League pokonał u siebie AEL Kallonis 2:1.

Już w 1. minucie meczu AELK strzelił gola, ale ze względu na pozycję spaloną trafienie Fotisa Georgiou nie został uznane. W 7. minucie Michalis Manias wykorzystał złą próbę przejęcia piłki przez gości i mając przed sobą tylko Andrewa Hogga ładnym technicznym uderzeniem trafił w róg bramki.

W 55. minucie bliski podwyższenia był Noe Acosta. Hiszpan wyszedł do piłki zagranej przez Fonsiego, ale piłka po jego uderzeniu głową trafiła w słupek. W 64. minucie piłkę na 25 metrze przyjął Kenan Bargan i precyzyjnym strzałem zupełnie zaskoczył Markosa Vellidisa. W 79. minucie gospodarze znów prowadzili. Do piłki wstrzelonej z głębi pola wyszedł Cristian Chávez i głową uderzył na bramkę, ale Hogg ładnie wybronił ten strzał, jednak przy dobitce Maniasa nie mógł już nic zrobić. Kilka minut później nadzieje gości praktycznie zgasły, bowiem za drugą żółtą kartkę z murawy zszedł Ugochukwu Ukah.


PAS GIANNINA – AEL KALLONIS 2:1 (1:1)
1:0 Michalis Manias 7′
1:1 Kenan Bargan 64′
2:1 Michalis Manias 79′

ż.k. Alexis Michail, Fonsi, NIkos Karanikas, Themistoklis Tzimopoulos – Paul Keita, Kenan Bargan, Ugochukwu Ukah
cz.k. Ugochukwu Ukah 83′

PAS
Markos Vellidis, Themistoklis Tzimopoulos, Alexis Michail, Nikos Karanikas, Fonsi, Chrysovalantis Kozoronis (75′ Iraklis Garoufalias), Stavros Tsoukalas, Noé Acosta, Cristian Chávez (90’+1′ Antonis Iliadis), Brana Ilić, Michalis Manias (82′ Evripidis Giakos)

Andrew Hogg, Panagiotis Spyropoulos (70′ Daniel Adejo), Ugochukwu Ukah, Krzysztof Król (60′ Raul Llorente), Anestis Anastasiadis, Paul Keita, Nikos Kaltsas, Fotis Georgiou, Vítor Saba (78′ Jiri Kladrubsky), Kenan Bargan, Giorgos Manousos

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!