PAOK – PAS 3:1

PAOK Saloniki w pierwszym niedzielnym meczu 17. kolejki Super League pokonał PAS Giannina 3:1.

PAOK miał zdecydowaną przewagę w polu, ale nie bardzo przekładała się ona na bramkowe okazje. W 31. minucie świetny strzał oddał z dystansu Charis Charisis, ale Markos Vellidis efektowną paradą wybił piłkę na róg. Dopiero w 43. minucie naciskającym gospodarzom udało się otworzyć wynik meczu. Jairo będąc w narożniku pola karnego wstrzelił piłkę na 11 metr, gdzie wyskoczył do niej Stefanos Athanasiadis i głową trafił tuż przy słupku bramki.

Początek drugiej części to skomasowane ataki PAOK-u, które gola przyniosły już w 52. minucie. Piłka zablokowana po strzale Gojko Cimirota trafiła na 25 metr do Charisisa (notabene byłego piłkarza PAS), który tym razem uderzył niezwykle precyzyjnie, a piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do siatki. W 64. minucie było 3:0. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Marin Leovac, a wbiegający na drugi słupek Jairo nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W 90. minucie honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Chrysovalantis Kozoronis, który trafił do siatki PAOK-u z blisko 30 metrów.


PAOK SALONIKI – PAS GIANNINA 3:1 (1:0)
1:0 Stefanos Athanasiadis 43′
2:0 Charis Charisis 52′
3:0 Jairo 64′
3:1 Chrysovalantis Kozoronis 90′

ż.k. Giorgos Tzavellas – Evripidis Giakos, Apostolos Skondras

PAOK
Robin Olsen, Giorgos Tzavellas, Miguel Vítor, Stelios Kitsiou, Marin Leovac, Charis Charisis (69′ Eyal Golasa), Gojko Cimirot, Jairo (78′ Giannis Mystakidis), Robert Mak (73′ Dimityr Berbatow), Dimitris Pelkas, Stefanos Athanasiadis

PAS
Markos Vellidis, Andraž Struna (46′ Noe Acosta), Alexis Michail, Theodoris Berios, Apostolos Skondras, Antonis Iliadis, Stavros Tsoukalas, Iraklis Garoufalias (71′ Chrysovalantis Kozoronis), Andi Lila, Evripidis Giakos, Brana Ilić (60′ Michalis Manias)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!