Levadiakos – Panaitolikos 2:1

Levadiakos w 8. kolejce Super League wygrał z Panaitolikosem Agrinio 2:1.

Levadiakso wynik otworzył w 42. minucie. Piłka po rzucie rożnym ostatecznie trafiła do Petrosa Giakoumakisa, który uderzył zza pola karnego, a futbolówka po rykoszecie zaskoczyła bramkarza i wpadła do siatki. Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony było 2:0. Vangelis Mantzios zagrał piłkę z lewej strony pola karnego i ta uderzyła w słupek po czym trafiła do Toniego Silvy, który z kilku metrów wpakował ją do bramki. W 73. minucie Jackson Mendy zbodiczkował w polu karnym Marko Markovskiego i goście z Agrinio dostali szansę na gola kontaktowego, której nie zmarnował sam poszkodowany. Niestety wyrównującego trafienia już im się nie udało zdobyć.


LEVADIAKOS – PANAITOLIKOS AGRINIO 2:1 (1:0)
1:0 Petros Giakoumakis 42′
2:0 Toni Silva 47′
2:1 Marko Markovski 73′(k)

ż.k. Carlos Milhazes, Jaskson Mendy, Stanislav Namaşco, Gary Coulibaly, Nikos Kaltsas – Clesio, Emmanuel Ledesma, Grigoris Makos, Tasos Tsokanis

Levadiakos
Stanislav Namaşco, Thanasis Moulopoulos, Edwin Ouon, Jackson Mendy, Carlos Milhazes (90’+3′ Theodoros Tripotseris), Gary Coulibaly, Dimitris Machairas, Toni Silva, Chahir Belghazouani (7′ Zezinho, 88′ Nikos Kaltsas), Petros Giakoumakis, Vangelis Mantzios.

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Clésio, Georgios Kousas, Miguel Rodrigues, Anastasios Tsokanis, Grigoris Makos, Marcos Paulo, Luís Rocha (55′ Dimitris Koutromanos), Emmanuel Ledesma (69′ Osman Ferreyra), Amr Warda (68′ Marko Markovski), Tomane.

Dodaj komentarz

P