PAS – AEL 4:0

PAS Giannina rozgromił w niedzielnym meczu 8. kolejki Super League AEL 4:0.

W 10. minucie Evripidis Giakos z linii końcowej boiska zagrał piłkę przed bramkę, a ta po interwencji bramkarza trafiła do Pedro Conde, który mając przed sobą pustą bramkę okazji nie zmarnował. W 27. minucie Giakos przyjął piłkę przed polem karnym i nienaciskany przez nikogo wszedł w „16” i strzałem po ziemi podwyższył wynik meczu. W 52. minucie Jairo wyszedł z kontrą i zagrał długą piłkę w stronę Conde, który znalazł się w sytuacji sam na sam Zachariasaem Kavousakisem i sytuacji tej nie zmarnował. W 74. minucie Hiszpan skompletował hat-trick. Tym razem piłkę dogrywał mu Chrysovalantis Kozoronis.


PAS GIANNINA – AEL 4:0 (2:0)
1:0 Pedro Conde 10′
2:0 Evripidis Giakos 27′
3:0 Pedro Conde 52′
4:0 Pedro Conde 74′

ż.k. Chrysovalantis Kozoronis, Pedro Conte – Antoni Fatjon

PAS
Konstantinos Peristeridis, Michalis Boukouvalas, Theodoris Berios, Themistoklis Tzimopoulos, Alexis Michail, Fonsi, Andi Lila, Chrysovalantis Kozoronis (75′ Leonardo Koutris), Jairo (69′ Christopher Maboulou), Evripidis Giakos (77′ Christos Donis), Pedro Conde.

AEL
Zacharias Kavousakis, Vasilis Rentzas, Borislav Jovanović (58′ Vasilis Koutsianikoulis), Pavol Farkaš, Ximo Navarro (46′ Owusu Kontor), Pol Hurtado, Antoni Fatjon, Nikos Golias, Miloš Deletić (46′ Andreas Avraam), Thomas Nazlidis, Dodô.

Dodaj komentarz

P