Atromitos – PAS 1:1

Atromitos Peristeri zremisował u siebie PAS Giannina 1:1 w spotkaniu 18. kolejki Super League.

W 26. minucie bliski otwarcia wyniku był Anthony Le Tallec, który wykończył głową dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale trafił w słupek. W 60. minucie Francuz nie miał już takiego pecha i dał gospodarzom bramkę przewagi. Po ładnej akcji młodzieżowców Dimitrisa Limniosa i Alexandrosa Katranisa na bramkę uderzył Martin Tonso, ale Alexandros Paschalakis wybronił tę próbę. Na miejscu był jednak Le Tallec i skierował piłkę do siatki. Wszystko zmierzało do skromnego zwycięstwa gospodarzy, ale w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Pedro Conde wykańczając podanie Neo Acosty doprowadził do remisu.


ATROMITOS PERISTERI – PAS GIANNINA 1:1 (0:0)
1:0 Anthony Le Tallec 60′
1:1 Pedro Conde 90’+4′

ż.k. Pavlos Kyriakidis, Anthony Le Tallec – Leonardo Koutris, Andi Lila, Themistoklis Tzimopoulos

Atromitos
Andriej Gorbunow, Giannis Kontoes, Sokratis Fytanidis, Alexandros Katranis, Dzmitryj Baha, Pavlos Kyriakidis, Kyriakos Kivrakidis, Vangelis Platellas (87′ Thomas Vasileiou), Dimitris Limnios (69′ Luiz Eduardo Brito), Martín Tonso (73′ Javier Umbides), Anthony Le Tallec.

PAS
Alexandros Paschalakis, Apostolos Skondras (77′ Higor Vidal), Themistoklis Tzimopoulos, Alexis Michail, Nikos Karanikas, Andi Lila, Leonardo Koutris, Noé Acosta, Jairo (69′ Fonsi), Pedro Conde, Evripidis Giakos.

Dodaj komentarz

P