LM UEFA: AEK – SL Benfica 1:3

AEK Ateny przegrał 1:3 z SL Benfica w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Młodzieżowej UEFA.

Młodzieżowcy AEK kolejny raz nie mieli wiele do powiedzenia z bardziej ograną i lepsza drużyną. SL Benfica już po pierwszych 45 minutach miała wystarczającą przewagę, by nie obawiać się o losy wyniku. Bohaterem gości był Nuno Santos, który strzelił dwie bramki, a przy trzeciej asystował. W 8. minucie pomocnik lizbońskiego klubu nienaciskany wpadł w pole karne i ładnym uderzeniem w górny róg bramki zaskoczył Angelosa Tafasa. W 27. minucie Giannis-Fivos Botos wyrównał wykorzystują podanie Christosa Giousisa. Cztery minuty później po raz drugi golkiper AEK-u przegrał rywalizację Nuno Santosem. Zaś w 38. minucie strzelec dwóch goli obsłużył podaniem Úmaro Embaló i było 1:3.