OFI – Olympiakos 1:0

OFI 1925 wygrał 1:0 z Olympiakosem Pireus w ostatnim niedzielnym pojedynku 7. kolejki Super Lague Souroti.

Beniaminek dzięki swojej konsekwencji sprawił swoim kibicom wielką radość. Decydująca o triumfie bramka padła w 35. minucie spotkania. Z lewego skrzydła doskonałą piłkę zagrał Nikos Korovesis, a błąd w ustawieniu obrońców Olympiakosu wykorzystał Patrick Vouho i z kilku metrów uderzeniem głową pokonał Andreasa Gianniotisa. Drużyna z Pireusu miała swoje dobre okazje na gola, a najlepszą w 43. minucie, w której to bliski wyrównania był Kostas Tsimikas, ale piłka po jego uderzeniu głową trafiła w poprzeczkę.

21 Paź 2018 - 19:30 | Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) | Widzowie: 5 463 Super League 2018/2019 | Kolejka 7
| Do przerwy: 1-0