Alpha Ethniki

2018-2019
#
Klub
M
Pkt
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
1
z z r z z
30
80
26
4
0
66
14
52
2
z z z z z
30
75
24
3
3
71
17
54
3
z z r p z
30
57
18
6
6
50
19
31
4
p z z z p
30
52
15
7
8
41
28
13
5
z p p z z
30
49
15
4
11
46
33
13
6
p z z z p
30
38
11
5
14
27
45
-18
7
z p r p z
30
37
9
10
11
28
37
-9
8
z z p p z
30
36
13
8
9
38
30
8
9
p p z p p
30
36
10
6
14
34
48
-14
10
z p r z p
30
34
8
10
12
26
34
-8
11
p r r r z
30
33
8
9
13
24
30
-6
12
p p p z p
30
32
7
11
12
22
34
-12
13
p z z r z
30
32
7
11
12
30
42
-12
14
z p r p p
30
27
7
6
17
19
38
-19
15
p r p p p
30
21
5
6
19
15
44
-29
16
p p p p p
30
10
2
4
24
11
55
-44
Panathinaikos: -11 punktów (-6 za liczne nieprawidłowości w dokumentach licencyjnych, -5 za złamanie regulaminu podczas meczu z OSFP); PAOK: -2 punkty (ukarany za złamanie regulaminu rozgrywek); AEK: -3 (za zamieszki podczas meczu z Olympiakosem Pireus)
Wyniki
Baraż
Kolejka 1
Stadion Panaitolikou 25 Sie 2018 18:15
Panaitolikos GFS
1 2
Atromitos Peristeri
25 Sie 2018 18:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
Atromitos
Toumba 25 Sie 2018 18:15
PAOK Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
25 Sie 2018 18:15
Toumba
PAOK
1
0
Asteras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 25 Sie 2018 20:30
Apollon Smyrnis
0 1
AEL
25 Sie 2018 20:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 25 Sie 2018 20:30
AEK Ateny
2 0
PAS Giannina
25 Sie 2018 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis 26 Sie 2018 18:15
Panionios GSS
2 2
OFI 1925
26 Sie 2018 18:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
OFI
Xanthi FC Arena 26 Sie 2018 18:15
AO Xanthi
0 1
Panathinaikos Ateny
26 Sie 2018 18:15
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 26 Sie 2018 20:30
Olympiakos Pireus
1 0
APO Levadiakos
26 Sie 2018 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Levadiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 27 Sie 2018 20:30
PAS Lamia 1964
0 3
Aris Saloniki
27 Sie 2018 20:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
3
Aris
Kolejka 2
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 1 Wrz 2018 18:15
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Lamia 1964
1 Wrz 2018 18:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
Lamia
Stadion Miejski Peristeri 1 Wrz 2018 20:30
Atromitos Peristeri
0 0
AO Xanthi
1 Wrz 2018 20:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 1 Wrz 2018 20:30
Asteras Tripolis
0 1
AEK Ateny
1 Wrz 2018 20:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis 2 Wrz 2018 18:15
Panionios GSS
0 1
PAOK Saloniki
2 Wrz 2018 18:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio 2 Wrz 2018 18:15
Aris Saloniki
2 0
AEL
2 Wrz 2018 18:15
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Aris
2
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 2 Wrz 2018 20:30
Olympiakos Pireus
5 0
PAS Giannina
2 Wrz 2018 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
PAS
Stadion Panaitolikou 3 Wrz 2018 20:30
Panaitolikos GFS
2 1
OFI 1925
3 Wrz 2018 20:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
OFI
Stadion Miejski Livadeias 3 Wrz 2018 20:30
APO Levadiakos
1 0
Apollon Smyrnis
3 Wrz 2018 20:30
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Apollon
Kolejka 3
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 15 Wrz 2018 17:15
OFI 1925
1 3
PAOK Saloniki
15 Wrz 2018 17:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 15 Wrz 2018 18:00
Apollon Smyrnis
1 2
PAS Giannina
15 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 15 Wrz 2018 19:30
AEK Ateny
4 0
Panionios GSS
15 Wrz 2018 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Panionios
Xanthi FC Arena 16 Wrz 2018 16:00
AO Xanthi
1 1
Panaitolikos GFS
16 Wrz 2018 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Panaitolikos
AEL FC Arena 16 Wrz 2018 17:15
AEL
1 3
Panathinaikos Ateny
16 Wrz 2018 17:15
AEL FC Arena
AEL
1
3
PAO
Stadion Miejski Peristeri 16 Wrz 2018 19:00
Atromitos Peristeri
1 0
PAS Lamia 1964
16 Wrz 2018 19:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Lamia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 16 Wrz 2018 19:30
Olympiakos Pireus
2 1
Asteras Tripolis
16 Wrz 2018 19:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 17 Wrz 2018 18:00
Aris Saloniki
2 0
APO Levadiakos
17 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Levadiakos
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 22 Wrz 2018 17:15
Asteras Tripolis
2 0
Apollon Smyrnis
22 Wrz 2018 17:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Apollon
Stadion Miejski Peristeri 22 Wrz 2018 18:00
Atromitos Peristeri
2 0
AEL
22 Wrz 2018 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
AEL
Zosimades 22 Wrz 2018 19:30
PAS Giannina
1 0
Aris Saloniki
22 Wrz 2018 19:30
Zosimades
PAS
1
0
Aris
Xanthi FC Arena 23 Wrz 2018 15:00
AO Xanthi
3 0
OFI 1925
23 Wrz 2018 15:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 23 Wrz 2018 18:00
Panathinaikos Ateny
3 0
APO Levadiakos
23 Wrz 2018 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Levadiakos
Toumba 23 Wrz 2018 19:30
PAOK Saloniki
2 0
AEK Ateny
23 Wrz 2018 19:30
Toumba
PAOK
2
0
AEK
Stadion Panaitolikou 24 Wrz 2018 18:00
Panaitolikos GFS
2 2
PAS Lamia 1964
24 Wrz 2018 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
Lamia
Stadion Nea Smyrnis 24 Wrz 2018 18:30
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
24 Wrz 2018 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Kolejka 5
AEL FC Arena 29 Wrz 2018 17:15
AEL
1 0
Panaitolikos GFS
29 Wrz 2018 17:15
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 29 Wrz 2018 18:00
Panathinaikos Ateny
2 1
PAS Giannina
29 Wrz 2018 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 29 Wrz 2018 19:30
OFI 1925
0 3
AEK Ateny
29 Wrz 2018 19:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
AEK
Stadion Miejski Livadeias 30 Wrz 2018 17:15
APO Levadiakos
0 2
Atromitos Peristeri
30 Wrz 2018 17:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 30 Wrz 2018 18:00
Aris Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
30 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Asteras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 30 Wrz 2018 18:00
Apollon Smyrnis
0 2
Panionios GSS
30 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 30 Wrz 2018 19:30
Olympiakos Pireus
0 1
PAOK Saloniki
30 Wrz 2018 19:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
PAOK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 1 Paź 2018 18:00
PAS Lamia 1964
0 0
AO Xanthi
1 Paź 2018 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
Xanthi
Kolejka 6
Stadion Nea Smyrnis 6 Paź 2018 17:15
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
6 Paź 2018 17:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aris
Stadion Panaitolikou 6 Paź 2018 18:00
Panaitolikos GFS
2 1
APO Levadiakos
6 Paź 2018 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 6 Paź 2018 19:30
Asteras Tripolis
1 1
Panathinaikos Ateny
6 Paź 2018 19:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
PAO
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 7 Paź 2018 15:00
PAS Lamia 1964
1 1
OFI 1925
7 Paź 2018 15:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
OFI
Toumba 7 Paź 2018 17:15
PAOK Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
7 Paź 2018 17:15
Toumba
PAOK
2
0
Apollon
Stadion Miejski Peristeri 7 Paź 2018 18:00
Atromitos Peristeri
1 0
PAS Giannina
7 Paź 2018 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 7 Paź 2018 19:30
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
7 Paź 2018 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Olympiakos
Xanthi FC Arena 8 Paź 2018 18:00
AO Xanthi
1 0
AEL
8 Paź 2018 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEL
Kolejka 7
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 20 Paź 2018 15:00
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
20 Paź 2018 15:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 20 Paź 2018 17:00
Apollon Smyrnis
0 2
AEK Ateny
20 Paź 2018 17:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
AEK
Zosimades 20 Paź 2018 17:15
PAS Giannina
0 2
Panaitolikos GFS
20 Paź 2018 17:15
Zosimades
PAS
0
2
Panaitolikos
AEL FC Arena 20 Paź 2018 19:30
AEL
1 2
PAS Lamia 1964
20 Paź 2018 19:30
AEL FC Arena
AEL
1
2
Lamia
Stadion Miejski Livadeias 21 Paź 2018 17:15
APO Levadiakos
1 2
AO Xanthi
21 Paź 2018 17:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 21 Paź 2018 18:00
Aris Saloniki
1 2
PAOK Saloniki
21 Paź 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 21 Paź 2018 19:30
OFI 1925
1 0
Olympiakos Pireus
21 Paź 2018 19:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri 22 Paź 2018 18:00
Atromitos Peristeri
3 2
Asteras Tripolis
22 Paź 2018 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
2
Asteras
Kolejka 8
AEL FC Arena 27 Paź 2018 16:15
AEL
0 0
OFI 1925
27 Paź 2018 16:15
AEL FC Arena
AEL
0
0
OFI
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 27 Paź 2018 18:00
PAS Lamia 1964
3 2
APO Levadiakos
27 Paź 2018 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
3
2
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis 28 Paź 2018 16:15
Panionios GSS
2 2
Atromitos Peristeri
28 Paź 2018 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Atromitos
Stadion Panaitolikou 28 Paź 2018 18:00
Panaitolikos GFS
1 1
Asteras Tripolis
28 Paź 2018 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 28 Paź 2018 18:30
AEK Ateny
4 0
Aris Saloniki
28 Paź 2018 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Aris
Xanthi FC Arena 29 Paź 2018 18:00
AO Xanthi
2 1
PAS Giannina
29 Paź 2018 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 29 Paź 2018 18:30
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
29 Paź 2018 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon
Toumba 29 Paź 2018 20:30
PAOK Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
29 Paź 2018 20:30
Toumba
PAOK
2
0
PAO
Kolejka 9
Stadion Miejski Peristeri 3 Lis 2018 15:00
Atromitos Peristeri
1 1
PAOK Saloniki
3 Lis 2018 15:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAOK
Stadion Nea Smyrnis 3 Lis 2018 16:15
Panionios GSS
3 0
Panaitolikos GFS
3 Lis 2018 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 3 Lis 2018 18:00
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
3 Lis 2018 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
AEK
Stadion Miejski Livadeias 3 Lis 2018 18:30
APO Levadiakos
1 1
AEL
3 Lis 2018 18:30
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
AEL
Zosimades 4 Lis 2018 16:15
PAS Giannina
0 0
PAS Lamia 1964
4 Lis 2018 16:15
Zosimades
PAS
0
0
Lamia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 4 Lis 2018 18:00
Aris Saloniki
0 1
Olympiakos Pireus
4 Lis 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 4 Lis 2018 18:30
OFI 1925
0 0
Apollon Smyrnis
4 Lis 2018 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 5 Lis 2018 18:30
Asteras Tripolis
0 1
AO Xanthi
5 Lis 2018 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Xanthi
Kolejka 10
AEL FC Arena 10 Lis 2018 16:15
AEL
2 0
PAS Giannina
10 Lis 2018 16:15
AEL FC Arena
AEL
2
0
PAS
Xanthi FC Arena 10 Lis 2018 18:00
AO Xanthi
0 1
Panionios GSS
10 Lis 2018 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Panionios
Stadion Miejski Livadeias 10 Lis 2018 18:30
APO Levadiakos
2 1
OFI 1925
10 Lis 2018 18:30
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 11 Lis 2018 14:00
AEK Ateny
0 2
Atromitos Peristeri
11 Lis 2018 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
2
Atromitos
Toumba 11 Lis 2018 16:15
PAOK Saloniki
2 1
Panaitolikos GFS
11 Lis 2018 16:15
Toumba
PAOK
2
1
Panaitolikos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 11 Lis 2018 18:00
PAS Lamia 1964
0 0
Asteras Tripolis
11 Lis 2018 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 11 Lis 2018 18:30
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
11 Lis 2018 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 12 Lis 2018 18:00
Apollon Smyrnis
1 2
Aris Saloniki
12 Lis 2018 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Aris
Kolejka 11
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 24 Lis 2018 15:00
Panathinaikos Ateny
5 1
Apollon Smyrnis
24 Lis 2018 15:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
5
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 24 Lis 2018 16:15
Asteras Tripolis
2 0
AEL
24 Lis 2018 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
AEL
Stadion Panaitolikou 24 Lis 2018 18:00
Panaitolikos GFS
2 1
AEK Ateny
24 Lis 2018 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
AEK
Toumba 24 Lis 2018 18:30
PAOK Saloniki
2 0
AO Xanthi
24 Lis 2018 18:30
Toumba
PAOK
2
0
Xanthi
Zosimades 25 Lis 2018 16:15
PAS Giannina
2 0
APO Levadiakos
25 Lis 2018 16:15
Zosimades
PAS
2
0
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri 25 Lis 2018 18:00
Atromitos Peristeri
1 2
Olympiakos Pireus
25 Lis 2018 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 25 Lis 2018 18:30
OFI 1925
1 2
Aris Saloniki
25 Lis 2018 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Aris
Stadion Nea Smyrnis 26 Lis 2018 18:30
Panionios GSS
1 0
PAS Lamia 1964
26 Lis 2018 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Lamia
Kolejka 12
AEL FC Arena 1 Gru 2018 16:15
AEL
4 2
Panionios GSS
1 Gru 2018 16:15
AEL FC Arena
AEL
4
2
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 1 Gru 2018 18:00
Apollon Smyrnis
1 1
Atromitos Peristeri
1 Gru 2018 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Atromitos
Zosimades 1 Gru 2018 18:30
PAS Giannina
1 1
OFI 1925
1 Gru 2018 18:30
Zosimades
PAS
1
1
OFI
Stadion Miejski Livadeias 2 Gru 2018 16:15
APO Levadiakos
0 1
Asteras Tripolis
2 Gru 2018 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 2 Gru 2018 18:00
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
2 Gru 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 2 Gru 2018 18:30
AEK Ateny
2 0
AO Xanthi
2 Gru 2018 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Xanthi
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 3 Gru 2018 18:00
PAS Lamia 1964
0 1
PAOK Saloniki
3 Gru 2018 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 3 Gru 2018 18:30
Olympiakos Pireus
2 1
Panaitolikos GFS
3 Gru 2018 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panaitolikos
Kolejka 13
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 8 Gru 2018 16:15
Asteras Tripolis
1 0
PAS Giannina
8 Gru 2018 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 8 Gru 2018 18:30
AEK Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
8 Gru 2018 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Lamia
Xanthi FC Arena 9 Gru 2018 14:30
AO Xanthi
1 1
Olympiakos Pireus
9 Gru 2018 14:30
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 9 Gru 2018 16:15
OFI 1925
3 1
Panathinaikos Ateny
9 Gru 2018 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
PAO
Stadion Miejski Peristeri 9 Gru 2018 18:00
Atromitos Peristeri
4 2
Aris Saloniki
9 Gru 2018 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
2
Aris
Toumba 9 Gru 2018 18:30
PAOK Saloniki
2 1
AEL
9 Gru 2018 18:30
Toumba
PAOK
2
1
AEL
Stadion Panaitolikou 10 Gru 2018 18:00
Panaitolikos GFS
2 1
Apollon Smyrnis
10 Gru 2018 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis 10 Gru 2018 18:30
Panionios GSS
1 1
APO Levadiakos
10 Gru 2018 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Levadiakos
Kolejka 14
Stadion Nea Smyrnis 15 Gru 2018 16:15
PAS Giannina
3 1
Panionios GSS
15 Gru 2018 16:15
Stadion Nea Smyrnis
PAS
3
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 15 Gru 2018 18:00
Aris Saloniki
1 2
Panaitolikos GFS
15 Gru 2018 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 15 Gru 2018 18:30
Asteras Tripolis
2 1
OFI 1925
15 Gru 2018 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 16 Gru 2018 15:00
Apollon Smyrnis
1 0
AO Xanthi
16 Gru 2018 15:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Xanthi
AEL FC Arena 16 Gru 2018 16:15
AEL
0 0
AEK Ateny
16 Gru 2018 16:15
AEL FC Arena
AEL
0
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 16 Gru 2018 18:00
Panathinaikos Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
16 Gru 2018 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 16 Gru 2018 18:30
Olympiakos Pireus
3 0
PAS Lamia 1964
16 Gru 2018 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Lamia
Stadion Miejski Livadeias 17 Gru 2018 18:30
APO Levadiakos
1 2
PAOK Saloniki
17 Gru 2018 18:30
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
PAOK
Kolejka 16
AEL FC Arena 12 Sty 2019 16:15
AEL
3 0
Apollon Smyrnis
12 Sty 2019 16:15
AEL FC Arena
AEL
3
0
Apollon
Stadion Miejski Peristeri 12 Sty 2019 18:00
Atromitos Peristeri
2 2
Panaitolikos GFS
12 Sty 2019 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 12 Sty 2019 18:30
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
12 Sty 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion Miejski Livadeias 13 Sty 2019 16:15
APO Levadiakos
0 2
Olympiakos Pireus
13 Sty 2019 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 13 Sty 2019 18:00
Panathinaikos Ateny
2 2
AO Xanthi
13 Sty 2019 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
2
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 13 Sty 2019 18:30
Asteras Tripolis
0 3
PAOK Saloniki
13 Sty 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
3
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 14 Sty 2019 18:00
Aris Saloniki
1 0
PAS Lamia 1964
14 Sty 2019 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Lamia
Zosimades 14 Sty 2019 18:30
PAS Giannina
0 4
AEK Ateny
14 Sty 2019 18:30
Zosimades
PAS
0
4
AEK
Kolejka 17
Zosimades 19 Sty 2019 16:15
PAS Giannina
1 2
Olympiakos Pireus
19 Sty 2019 16:15
Zosimades
PAS
1
2
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 19 Sty 2019 18:00
Apollon Smyrnis
0 0
APO Levadiakos
19 Sty 2019 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Levadiakos
Toumba 19 Sty 2019 18:30
PAOK Saloniki
3 0
Panionios GSS
19 Sty 2019 18:30
Toumba
PAOK
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 20 Sty 2019 14:00
OFI 1925
3 0
Panaitolikos GFS
20 Sty 2019 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Panaitolikos
AEL FC Arena 20 Sty 2019 16:15
AEL
0 0
Aris Saloniki
20 Sty 2019 16:15
AEL FC Arena
AEL
0
0
Aris
Xanthi FC Arena 20 Sty 2019 18:00
AO Xanthi
2 1
Atromitos Peristeri
20 Sty 2019 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 20 Sty 2019 18:30
AEK Ateny
3 0
Asteras Tripolis
20 Sty 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Asteras
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 21 Sty 2019 18:00
PAS Lamia 1964
1 0
Panathinaikos Ateny
21 Sty 2019 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
PAO
Kolejka 18
Zosimades 26 Sty 2019 16:15
PAS Giannina
1 0
Apollon Smyrnis
26 Sty 2019 16:15
Zosimades
PAS
1
0
Apollon
Stadion Panaitolikou 26 Sty 2019 18:00
Panaitolikos GFS
0 0
AO Xanthi
26 Sty 2019 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis 26 Sty 2019 18:30
Panionios GSS
0 2
AEK Ateny
26 Sty 2019 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
AEK
Stadion Miejski Livadeias 27 Sty 2019 14:00
APO Levadiakos
1 0
Aris Saloniki
27 Sty 2019 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Aris
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 27 Sty 2019 15:00
PAS Lamia 1964
2 1
Atromitos Peristeri
27 Sty 2019 15:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
1
Atromitos
Toumba 27 Sty 2019 16:15
PAOK Saloniki
4 0
OFI 1925
27 Sty 2019 16:15
Toumba
PAOK
4
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 27 Sty 2019 18:00
Panathinaikos Ateny
1 1
AEL
27 Sty 2019 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 27 Sty 2019 18:30
Asteras Tripolis
0 2
Olympiakos Pireus
27 Sty 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
2
Olympiakos
Kolejka 15
Stadion Nea Smyrnis 30 Sty 2019 14:00
Panionios GSS
1 0
Asteras Tripolis
30 Sty 2019 14:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Asteras
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 30 Sty 2019 15:00
PAS Lamia 1964
2 1
Apollon Smyrnis
30 Sty 2019 15:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
1
Apollon
Toumba 30 Sty 2019 16:15
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
30 Sty 2019 16:15
Toumba
PAOK
2
1
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 30 Sty 2019 16:15
AEK Ateny
1 0
APO Levadiakos
30 Sty 2019 16:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Levadiakos
Stadion Panaitolikou 30 Sty 2019 18:00
Panaitolikos GFS
0 1
Panathinaikos Ateny
30 Sty 2019 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 30 Sty 2019 18:30
Olympiakos Pireus
4 0
AEL
30 Sty 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 31 Sty 2019 16:15
OFI 1925
1 1
Atromitos Peristeri
31 Sty 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Atromitos
Xanthi FC Arena 31 Sty 2019 18:00
AO Xanthi
0 1
Aris Saloniki
31 Sty 2019 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Aris
Kolejka 19
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 2 Lut 2019 18:00
PAS Lamia 1964
0 2
Panaitolikos GFS
2 Lut 2019 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 2 Lut 2019 18:30
Olympiakos Pireus
4 0
Panionios GSS
2 Lut 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 3 Lut 2019 14:00
OFI 1925
0 0
AO Xanthi
3 Lut 2019 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 3 Lut 2019 15:00
Apollon Smyrnis
0 2
Asteras Tripolis
3 Lut 2019 15:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Asteras
Stadion Miejski Livadeias 3 Lut 2019 16:15
APO Levadiakos
0 0
Panathinaikos Ateny
3 Lut 2019 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
PAO
AEL FC Arena 3 Lut 2019 16:15
AEL
0 1
Atromitos Peristeri
3 Lut 2019 16:15
AEL FC Arena
AEL
0
1
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 3 Lut 2019 18:00
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
3 Lut 2019 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 3 Lut 2019 18:30
AEK Ateny
1 1
PAOK Saloniki
3 Lut 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
PAOK
Kolejka 20
Stadion Nea Smyrnis 9 Lut 2019 16:15
Panionios GSS
0 1
Apollon Smyrnis
9 Lut 2019 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Apollon
Xanthi FC Arena 9 Lut 2019 18:00
AO Xanthi
0 0
PAS Lamia 1964
9 Lut 2019 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Lamia
Zosimades 9 Lut 2019 18:30
PAS Giannina
1 0
Panathinaikos Ateny
9 Lut 2019 18:30
Zosimades
PAS
1
0
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 10 Lut 2019 14:00
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
10 Lut 2019 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
OFI
Stadion Miejski Peristeri 10 Lut 2019 18:00
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
10 Lut 2019 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Levadiakos
Toumba 10 Lut 2019 18:30
PAOK Saloniki
3 1
Olympiakos Pireus
10 Lut 2019 18:30
Toumba
PAOK
3
1
Olympiakos
Stadion Panaitolikou 11 Lut 2019 18:00
Panaitolikos GFS
2 2
AEL
11 Lut 2019 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 11 Lut 2019 18:30
Asteras Tripolis
0 3
Aris Saloniki
11 Lut 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
3
Aris
Kolejka 21
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 16 Lut 2019 18:00
Panathinaikos Ateny
1 0
Asteras Tripolis
16 Lut 2019 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Asteras
Zosimades 16 Lut 2019 18:30
PAS Giannina
0 2
Atromitos Peristeri
16 Lut 2019 18:30
Zosimades
PAS
0
2
Atromitos
AEL FC Arena 17 Lut 2019 14:00
AEL
1 1
AO Xanthi
17 Lut 2019 14:00
AEL FC Arena
AEL
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias 17 Lut 2019 16:15
APO Levadiakos
1 0
Panaitolikos GFS
17 Lut 2019 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Panaitolikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 17 Lut 2019 17:00
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
17 Lut 2019 17:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 17 Lut 2019 18:30
Olympiakos Pireus
4 1
AEK Ateny
17 Lut 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 18 Lut 2019 18:00
Apollon Smyrnis
1 5
PAOK Saloniki
18 Lut 2019 18:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
5
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 18 Lut 2019 18:30
OFI 1925
1 3
PAS Lamia 1964
18 Lut 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
Lamia
Kolejka 22
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 23 Lut 2019 16:15
Asteras Tripolis
1 1
Atromitos Peristeri
23 Lut 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 23 Lut 2019 18:30
AEK Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
23 Lut 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis 24 Lut 2019 14:00
Panionios GSS
2 0
Panathinaikos Ateny
24 Lut 2019 14:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAO
Xanthi FC Arena 24 Lut 2019 15:00
AO Xanthi
0 1
APO Levadiakos
24 Lut 2019 15:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Levadiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 24 Lut 2019 18:00
PAS Lamia 1964
2 1
AEL
24 Lut 2019 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
1
AEL
Toumba 24 Lut 2019 18:30
PAOK Saloniki
1 1
Aris Saloniki
24 Lut 2019 18:30
Toumba
PAOK
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 25 Lut 2019 16:15
Olympiakos Pireus
5 1
OFI 1925
25 Lut 2019 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
OFI
Stadion Panaitolikou 25 Lut 2019 18:00
Panaitolikos GFS
1 0
PAS Giannina
25 Lut 2019 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
PAS
Kolejka 23
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 2 Mar 2019 18:00
Aris Saloniki
2 0
AEK Ateny
2 Mar 2019 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEK
Zosimades 2 Mar 2019 18:30
PAS Giannina
0 0
AO Xanthi
2 Mar 2019 18:30
Zosimades
PAS
0
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 3 Mar 2019 14:00
OFI 1925
0 0
AEL
3 Mar 2019 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEL
Stadion Miejski Peristeri 3 Mar 2019 15:00
Atromitos Peristeri
3 0
Panionios GSS
3 Mar 2019 15:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Panionios
Stadion Miejski Livadeias 3 Mar 2019 16:15
APO Levadiakos
1 1
PAS Lamia 1964
3 Mar 2019 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Lamia