Giannis Fetfatzidis
86'
45'
90'

W 7. minucie w polu karnym Nikos Vafeas zatrzymał niezgodnie z przepisami Frana Véleza, za co sędzia podyktował rzut karny. Okazji na prowadzenie nie zmarnował Nicolas Diguiny. W 54. minucie Giorgos Valerianos zagrał piłkę w pole karne, a próbujący przeciąć to podanie Christos Agrodimos podał futbolówkę do Martina Tonso, który z jedenastu metrów trafił do siatki. W 63. minucie Mateo García zatańczył z obroną Apollonu zagrał piłkę w stronę drugiego słupka, gdzie błąd obrońcy wykorzystał Nicolás Martínez, który wyłożył futbolówkę do Diguiny'ego, a ten mocnym strzałem podwyższył wynik. W 81. minucie Javier Matilla zagrał piłkę z rzutu wolnego, a głową do bramki trafił Hamza Younes. Wynik ustalił w 86. minucie ładnym uderzeniem Giannis Fetfatzidis.