86'
86'
90' +1
90' +1

W 3. minucie Karol Świderski wykorzystał złe zagranie obrońcy Levadiakosu, ale nie zdołał uderzyć na bramkę. Polak odegrał piłkę do Jewhena Szachowa, który na raty trafił do siatki. W 8. minucie Dimitris Giannoulis został podcięty w polu karnym, za co podyktowane został rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Diego Biseswar. W 29. minucie rzut karny wywalczył Leo Matos, ale nie wykorzystał go Dimitris Pelkas, którego uderzenie wybronił Vladimir Bajić.

W 53. minucie Pelkas wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a do bramki skierował ją głową Fernando Varela. W 60. minucie piłkę zagraną z kornera głową zgrał pod bramkę Varela, a do siatki również głową trafił Szachow. W 81. minucie wynik ustalił Świderski, który z najbliższej odległości wykończył podanie Leo Jaby.