73'
73'
90' +2
90' +2

OFI wyszedł na prowadzenie w 26. minucie, a efektowną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył debiutujący Adil Nabi. W 37. minucie Nicolás Maná wywalczył rzut karny, ale okazji na wyrównanie nie wykorzystał Vlad Morar, którego strzał z jedenastu metrów wybronił Giorgos Strezos. W 70. minucie za faul poza "szesnastką" czerwoną kartka ukarany został bramkarz gości Dimitris Kyriakidis. Kilka minut później Nabi kolejny raz uderzył z rzutu wolnego i znów golkiper Panaitolikosu musiał wyciągać piłkę z siatki. Wynik meczu w 86. minucie ustalił Patrick Vouho. Najpierw kontrę wykończył strzałem z w słupek Vasilis Koutsanikoulis, a Iworyjczyk najlepiej wykorzystał zaistniałą sytuację i z kilku metrów trafił do bramki.

Miguel Mellado
Żółta kartka 14'
Adil Nabi
Bramka 1:0 26'
Adil Nabi
29' Żółta kartka
Nicolás Maná
38' Niewykorzystany rzut karny