11
Mateo García
21
Hamza Younes

W 27. minucie Kostas Fortounis zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Omara Elabdellaoui, a ten odegrał piłkę przed bramkę do Giorogsa Masourasa, który z bliska otworzył wynik meczu. W 35. minucie Daniel Podence przyjął piłkę tuz przed polem karnym, po czym zwiódł obrońcę i strzałem z ostrego kąta w długi róg podwyższył prowadzenie.

W 74. minucie Aris strzelił gola kontaktowego, a jego autorem był Nicolas Martinez, którego strzału z czternastu metrów nikt nie próbował blokować. Tuż po wznowieniu meczu Olympiakos odpowiedział na tego gola. Andreas Bouchalakis podał piłkę do Podence, który po krótki rajdzie uderzył zza pola karnego, a futbolówka po małym kontakcie z defensorem wpadła w róg bramki. Wynik ustalił w 90. minucie gry Miguel Ángel Guerrero, który głową wykończył podanie Leonardo Koutrisa.