69'
club logo club logo
45'
90'

W 11. minucie Diego Biseswar przyjął piłkę przed polem karnym i po minięciu rywala uderzył w długi róg nie do obrony. W doliczonym czasie pierwszej odsłony grający w przewadze gospodarze (w 41. minucie za dwie żółte kartki murawę opuścił Peter Makrillos) podwyższyli prowadzenie. Omar El Kaddouri z linii końcowej boiska wycofał piłkę przed pole karne, gdzie dopadł do niej Vieirinhai precyzyjnym strzałem trafił w dalszy róg bramki. W 69. minucie Mauricio zagrał w pole karne do Jewhena Szachowa, a ten strzałem po ziemi trafił do bramki między nogami Filipa Manojlovicia.

11'
45'
+2
69'
17'
33'
33'
39'
41'
2 Żółte > Czerwona kartka
48'
48'
52'
98
67'
75'
63'

Bramka 1:0 11'
Maurício
Żółta kartka 17'
Maurício
Dimitris Limnios
Żółta kartka 33'
33' Żółta kartka
Peter Makrillos
39' Żółta kartka
Giorgos Saramantas
41' 2 Żółte > Czerwona kartka