Panathinaikos Ateny
p z p p r
0 : 3
Koniec meczu
Olympiakos Pireus
p z p z z
Guerrero
53'
Pierwsza połowa
45'
Druga połowa
90'
Sprawozdanie
Relacja
Statystyki
Wideo
Bramki
53'
53'
Bramka
Guerrero (Asystent: Koutris)
Kartki
47'
47'
Żółta kartka
Składy
1
Dioudis
5
Oikonomou
4
Kolovetsios
78
Coulibaly
3
Insúa
8
Donis
21
Kourbelis
26
Kaçe
2
Johansson
9
Macheda
18
Bouzoukis
9
Guerrero
16
Masouras
7
Fortounis
56
Podence
5
Bouchalakis
12
Guilherme
23
Koutris
66
Cissé
20
Meriah
14
Elabdellaoui
93
Zmiany
59'
59'
62'
Schodzi
Wchodzi
62'
Sędzia
Sędzia: Marco Fritz
Relacja

Po pięciu minutach spotkanie został przerwane, co było efektem przedostania się z trybun kilku sympatyków PAO, którzy ruszyli w stronę ławki Olympiakosu. Policja i służby porządkowe szybko opanowały sytuację i choć goście mocno protestowali sędzia po dziesięciu minutach wznowił mecz.

Niestety to trochę rozbiło koncentrację obu zespołów. W 24. minucie gospodarze mieli pierwsza bardzo groźną sytuację. Giannis Bouzoukis wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a uderzenie głową Dimitrisa Kourbelisa z dużym trudem sparował nad bramkę José Sá. W 29. minucie niepilnowany Andreas Bouchalakis przedarł się pod pole karne, ale jego mocne uderzenie wybronił Sokratis Dioudis. W doliczonym czasie pierwszej odsłony Olympiakos wyszedł z kontrą. Do piłki ruszył Miguel Ángel Guerrero i swój długi rajd wykończył strzałem w długi róg bramki, ale Dioudis końcówkami palców wybił piłkę poza boisko. Chwilę później Sa wybronił mocny strzał z dystansu Ergysa Kace. Tuż przed gwizdkiem sędziego Kostas Fortounis wpadł w pole karne, minął bramkarza, ale nie trafił do pustej już bramki.

W 51. minucie Daniel Podence przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego i starał się technicznie trafić w górny róg bramki, ale piłka wyszła obok słupka. Dwie minuty później ekipa z Pireusu objęła prowadzenie. Świetną piłkę z lewego skrzydła zagrał Leonardo Koutris, a jeszcze lepiej głową uderzył w dolny róg bramki Guerrero. W 70. minucie mecz znów został przerwany, bowiem z powodu rozpylonego gazu łzawiącego kibice musieli zmienić sektor. Ostatecznie stadion opustoszał, a sędzia Marco Fritz już go nie wznowił...

Ostateczni po odwołaniu Olympiakosu wynik meczu zweryfikowano na walkower 0:3.

Minuta po minucie
47' Żółta kartka
Elabdellaoui
Omar Elabdellaoui
53' 0:1 Bramka
Guerrero
Asystent: Koutris
Miguel Ángel Guerrero
Tasos Chatzigiovanis
Zmiany 59'
Wchodzi:Chatzigiovanis
Schodzi:Donis
Zmiany 62'
Wchodzi:Altman
Schodzi:Oikonomou
Statystyki
0 Bramki 3
0% Strzały celne (%) 0%
0% Skuteczność (%) 0%