Zeca z powodu kontuzji zakończył już sezon!

Pomocnik reprezentacji Grecji i duńskiego FC Kopenhaga z powodu kontuzji w sezonie 2021/2022 już nie zagra.

33-latek podczas niedzielnego meczu z Viborg FF w ramach 11. kolejki duńskiej Superligaen doznał urazu i w 82. minucie musiał zejść z boiska, a właściwie został zwieziony, co już oznaczało, że kontuzja jest poważna. Późniejsze badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego kolana. To oznacza, że jego przerwa od piłki potrwa ponad sześć miesięcy.

Na pewno jest to jakiś problem dla selekcjonera Johna van’t Schipa, dla którego Zeca był alternatywą w środku pola. Nie wiadomo czy zostanie ktoś powołany dodatkowo przed najbliższymi meczami eliminacji do Mundialu.

33-krotny reprezentant Grecji poprzez media społecznościowe podziękował za wsparcie i zapowiedział, ze wróci jeszcze silniejszy –
Chcę podziękować wszystkim za wiadomości, które wysłaliście mi wczoraj i za troskę, którą mi okazaliście. Niestety, najgorszy scenariusz został potwierdzony i przegapię resztę sezonu. Wrócę silniejszy i jestem gotowy pomóc mojemu zespołowi w osiągnięciu jego celów. Musimy nadal wspierać Kopenhagę, razem będziemy silniejsi i do zobaczenia wkrótce.

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4013 dni!