Grecy za granicą (202)

Dwóch Greków strzelało bramki w pierwszym październikowym weekendzie w ligach europejskich.

Pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył pomocnik WSG Tirol Thanos Petsos. Drużyna Greka w 10. kolejce austriackiej Bundesligi przegrała 2:5 z SK Rapid Wiedeń.

Po dwóch kolejkach przerwy na listę strzelców ponownie wpisał się napastnik Trabzonsporu Tasos Bakasetas. Był to efektowny powrót, bo kapitan reprezentacji Grecji strzelił dwa gole w wygranym 2:1 meczu z Kayserispor, rozegranego w ramach 8. kolejki tureckiej Süper Lig. To czwarta i piąta bramka Baksetasa w tym sezonie.

Piłkarz Kraj Klub Rywal (Wynik) Minuty Bramki Kartki(cz)
Kostas Mavropanos VfB Stuttgart Hoffenheim (3:1) 90
Nikos Kaltsas Anorthosis Famagusta APOEL (2:1) do 85
Spyros Risvanis Anorthosis Famagusta APOEL (2:1) 90
Lazaros Christodoulopoulos Anorthosis Famagusta APOEL (2:1) od 63
Christos Albanis Apollon Limassol AEK (1:4) od 57
Charis Mavrias Apollon Limassol AEK (1:4) od 35
Alexandros Kouros PAEEK AEL (1:3) 90
Vasilis Mantzis Olympiakos Nikozja Omonia (1:0) 90
Charalabos Lykogiannis Cagliari Calcio Venezia (1:1) 90
Dimitris Nikolaou Spezia Calcio Verona (0:4) 90
Kostas Labrou PEZ Zwolle Heerenveen (0:1) 90
Pantelis Chatzidiakos AZ Alkmaar Cambuur (3:1) 90
Vangelis Pavlidis AZ Alkmaar Cambuur (3:1) do 81
Dimitris Limnios FC Twente Enschede Groningen (1:1) do 69
Argyris Kabetsis Willem II Tilburg Heracles (2:3) od 60
Giannis Masouras Sparta Rotterdam PSV (1:2) od 87
Tasos Douvikas FC Utrecht Ajax (1:0) 90
Giannis-Foivos Botos Go Ahad Eagles Waalwijk (1:1) do 80
Dimitris Giannoulis Norwich City Burnley (0:0) 90
Stelios Kokovas FK Pohronie Slovan (1:5) do 46
Alexandros Kyziridis ViOn Zlate Moravce Dunajska Streda (2:4) 90
Dimitris Popović MFK Zemplin Michalovce Zilina (0:1) od 58
Taxiarchis Fountas SK Rapid Wiedeń Tirol (5:2) do 79
Thans Petsos WSG Tirol Rapid (2:5) 90
Anstis Nastos FC Rapid Bukareszt Sepsi (2:2) od 60
Tasos Bakasetas Trabzonspor Kayserispor (2:1) do 68
Manolis Siopis Trabzonspor Kayserispor (2:1) do 55
Stelios Kitsiou Gaziantep FK Altay (4:1) 90
Dimitris Goutas Sivaspor Besiktas (1:2) 90
Dimitris Kolovetsios Kayserispor Trabzonspor (1:2) 90
Kostas Triantafyllopoulos Pogoń Szczecin Górnik Ł. (4:1) 90
Alexandros Katranis Piast Gliwice Wisła K. (1:0) 90
Giannis Papanikolaou Raków Częstochowa Warta (3:0) od 81
Antonis Kapnidis FK Panevezys Suduva (1:1) od 87
Chrysovalantis Kozoronis FK Panevezys Suduva (1:1) 90
Dimitris Tsakmakis FK Panevezys Suduva (1:1) 90
Alexandros Gargalatzidis FK Suduva Panevezys (1:1) od 72
Zeca FC Kopenhaga Viborg (1:1) do 82
Dimitris Emmanouilidis Vejle BK Odense (0:6) od 46
Apostolos Konstantopoulos Beerschot V.A. Leuven (0:0) od 94
Giorgos Katsikas Lokomotiw Sofia Botew Wraca (2:2) od 88
Dimitris Kolovos FC Sheriff Tiraspol Milsami (1:0) do 46
Giorgos Athansiadis FC Sheriff Tiraspol Milsami (1:0) 90
Giannis Anestis IFK Göteborg Elfsborg (0:1) 90
Marios Pourzitidis Slovan Liberec Banik (0:2) od 41
Giannis Tsivelekidis Kalju FC Legion (2:2) 90
Odysseas Vlachodimos SL Benfica Portimonense (0:1) 90
Giorgos Koutrubis Ujpest FC Gyirmot (1:3) 90
Panagiotis Moraitis FK Borac Banja Luka Zeljeznicar (1:1) do 60
Vasilis Karagounis Torpedo Kutaisi Batumi (1:3) do 65
marketagent
P