86'
86'
86'
86'
18' 0:1 Bramka (rzut karny)
Vardy
Jamie Vardy wpadł w pole karne, gdzie zahaczył go ręką Panagiotis Tsintotas, za co sędzia podyktował rzut karny. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany i choć golkiper AEK-u wyczuł jego strzał to nie był w stanie wybronić mocnego strzału kapitana gości.
Petros Mantalos
Żółta kartka 21'
Mantalos
23'
Ünder
Goście kilkoma podaniami rozbili defensywę AEK-u, a w sytuacji sam na sam znalazł się Cengiz Ünder, ale jego strzał z narażeniem zdrowia zablokował Panagiotis Tsintotas.
Marko Livaja
27'
Livaja
Piłka wybita po kornerze trafiła do Michalisa Bakakisa, który z woleja wstrzelił piłkę w "szesnastkę", gdzie osamotniony Marko Livaja głową uderzył na bramkę, ale Kasper Schmeichel zdołał obronić ten strzał.
29'
Livaja
Marko Livaja wykorzystał błąd Wesa Morgana i zdecydował się na strzał z obszaru pola karnego, ale piłka wyszła tuż obok słupka.
39' 0:2 Bramka
Choudhury
James Maddison uderzył piłkę z rzutu rożnego, a ta przeszła przez centrum pola karnego i trafiła do Hamzy Choudhury, który mając przed sobą czystą drogę do bramki nie zmarnował okazji.
Asystent: Mantalos
Petros Mantalos zagrał doskonałą piłkę za plecy obrony do Muamera Tankovicia, który miał przed sobą już tylko Kaspera Schmeichela i strzelił między jego nogami.
50'
Tanković
Petros Mantalos po raz drugi zagrał piłkę w tempo do Muamera Tankovicia, który znów był w sytuacji sam na sam, ale tym razem strzelił nad bramką.
54'
Ünder
Cengiz Ünder zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Panagiotis Tsintotas miał czas by dobrze się ustawić i złapać futbolówkę.
56'
Choudhury
Hamza Choudhury przyjął piłkę na osiemnastym metrze po dużym zamieszaniu w polu karnym i strzelił na bramkę. Próba ta zmusiła do niepewnej interwencji Panagiotisa Tsintotasa, ale obyło się bez straty bramkowej