89'
89'
90' +2
90' +2

W 14. minucie piłkę po kornerze wstrzelił Giorgos Masouras, a głową w stronę dalszego rogu bramki uderzył Youssef El Arabi. Niestety dla przyjezdnych futbolówka tylko otarła się o słupek. W 19. minucie Kostas Fortounis potężnie uderzył zza pola karnego, a piłka trafiła w poprzeczkę i spadłą tuż przed linią bramkowa, po czym wyszła poza boisko. W 38. minucie z lewego skrzydła piłkę dośrodkował Masouras, a wbiegający na drugi słupek El Arabi efektownym uderzeniem otworzył wynik spotkania. W 45. minucie Andreas Bouchalakis wywalczył piłkę i zagrał ją na prawą stronę do Kostasa Fortounisa, a ten odegrał ją na dwunasty metr do Mady Camary, który precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik.

W 66. minucie Marko Livaja dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a na bramkę uderzył głową Sergio Araujo, ale ta pierwsza próba nie była skuteczna. Dopiero dobitka Argentyńczyka z bliskiej odległości przyniosła gola kontaktowego.