Federico Macheda
AEK Ateny
Bramka 1:0 2'
Asystent: Milad Mohammadi
Milad Mohammadi dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a nieco osamotniony w polu karnym Damian Szymański głową uderzył nie do obrony dla Alberto Brignoliego.
Żółta kartka 6'
Levi García
8'
Levi García
Levi Garcia uderzył z dystansu, a Alberto Brignoli z trudem wybija piłkę poza boisko.
9'
Piłka zagrana z rzutu rożnego przez Petrosa Mantalosa nabrała efektownej rotacji, ale Albero Brignoli zdołał wybić ją nad poprzeczkę.
Żółta kartka 34'
38'
Do piłki w polu karnym doszedł Sergio Araujo i z bliska strzelił, ale na miejscu był Antonio Brignoli, który złapał futbolówkę.
45'
W pole karne wpadł Aitor Cantalapiedra i przymierzył w krótki róg bramki, ale Cican Stanković sparował piłkę.
Żółta kartka 45' +3'
46'
Sergio Araujo wykorzystał zawahanie defensywy PAO i wpadł w pole karne, ale jego strzał z dziesięciu metrów wybronił golkiper.
47'
Centrę z prawego skrzydła wykończył strzałem Sebastián Palacios. Cican Stanković zablokował ten strzał, ale piłka w pewnym momencie była na linii bramkowej. Dopadł do niej jeszcze Aitor Cantalapiedra i kolanem strzelił, ale futbolówka spadłą na poprzeczkę.
61' Zmiany
Schodzi:Levi García
68' Żółta kartka
Maurício
Maurício
Bramka nieuznana 70'
Steven Zuber
Steven Zuber zagrał z połowy boiska piłkę do Sergio Araujo. Argentyńczyk odegrał ją z powrotem do Szwajcara, który ruszył w stronę pola karnego, po czym uderzył z ostrego kąta w dalszy róg bramki. Gol nie został uznany z powodu minimalnego spalonego.