83'
83'
90' +2
90' +2

W 4. minucie Helder Lopes zagrał piłkę z lewej strony pola karnego do Marko Livaji, który strzałem po ziemi i po rękach bramkarza trafił do siatki. W 22. minucie Ognjen Vranješ sfaulował w polu karnym Filipa Nováka i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł José Sosa i trafił w poprzeczkę. W 29. minucie Sosa zagrał piłkę z kornera, a pod bramką uderzył ją głową Anthony Nwakaeme. Futbolówka odbiła się od Novaka i trafiła pod nogi Caleba Ansaha Ekubany, który z bliska pokonał Vasilisa Barkasa. W 44. minucie drużyna z Turcji objęła prowadzenie. Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Sosa, a głową do siatki AEK-u trafił ponownie Ekuban. W 70. minucie Ghańczyk skompletował hat-tricka. Ekuban wyszedł do świetnej piłki zagranej przez Abdülkadira Ömüra i z kilku metrów trafił do siatki.

Vranješ
24' Niewykorzystany rzut karny
Sosa
29' 1:1 Bramka
Ekuban
Asystent: Novák
44' 1:2 Bramka
Schodzi:Verde
70' 1:3 Bramka
Ekuban
Asystent: Ömür
71' Zmiany
Wchodzi:Avdijaj
Schodzi:Nwakaeme
77' Zmiany
Paulinho
90' +2' Zmiany
Wchodzi:Sarı
Schodzi:Ekuban
90' +3' Żółta kartka