64'
72'
72'
83'

W 22. minucie Vangelis Moras przeszkadzał w polu karnym Ghayasowi Zahidowi, który padł na murawę, a sędzia wskazał na jedenasty metr, choć swoją decyzję musiał skonsultować z wozem VAR. Do rzutu karnego podszedł Tasos Chatzigiovanis i choć golkiper wyczuł jego strzał to jednak nie zdołał go wybronić.

Niespełna dwie minuty po tym otwierającym wynik meczu golu Nikos Karanikas nadepnął na stopę Dominika Nagy, a ponieważ było to w "szesnastce" sędzia znów podyktował rzut karny. Do piłki podszedł ponownie Chatzigiovanis, ale zamiast strzelać podał piłkę Ögmundurowi Kristinssonowi.

W 89. minucie Anura został podcięty w polu karnym przez bramkarza i PAO miał kolejna okazję na gola z rzutu karnego. Tym razem do piłki umieszczonej na jedenastym metrze podszedł Giannis Bouzoukis i bardzo pewnym strzałem trafił do siatki i jednocześnie przypieczętował trzy punkty gościom.

Vangelis Moras
Żółta kartka 23'
Moras
25' 0:1 Bramka (rzut karny)
Tasos Chatzigiovanis
Nikos Karanikas
Żółta kartka 28'
Karanikas
28' Niewykorzystany rzut karny
Wchodzi:Mužek
Schodzi:Karanikas
Jonathan Bustos
Wchodzi:Bustos
Schodzi:Moras
58' Żółta kartka
Johansson
Mattias Johansson
60' Zmiany
Żółta kartka 69'
72' Zmiany
Wchodzi:Bouzoukis
Schodzi:Donis
Giannis Bouzoukis
83' Zmiany
Wchodzi:Kolovetsios
Schodzi:Chatzitheodoridis
Dimitris Kolovetsios
Ögmundur Kristinsson
Żółta kartka 89'
Kristinsson
90' +1' 0:2 Bramka (rzut karny)