Żółtą kartką ukarany trener Arisu Saloniki Akis Mantzios
Bruno Gama
17'
Bruno Gama
Bruno Gama wkręcił piłkę z rzutu rożnego, co było bliskie zaskoczenia Dmitrija Niepogodowa, który musiał w stresie wybić piłkę poza boisko.
Żółta kartka 22'
31'
Dimitris Manos uderzył z obszaru pola karnego w krótki róg, ale bramkarz gości łądnie wybił piłkę poza boisko.
Żółta kartka 32'
Bramka 1:0 36'
Piłkę wstrzeloną z kornera przez Bruno Gamę uderzył głową na bramkę Fabiano Leismann. Dmitrij Niepogodow zablokował ten ładny strzał, ale do odbitej futbolówki dopadł Dimitris Manos i z bliska trafił do siatki.
37' Żółta kartka
Wchodzi:Cadete
Schodzi:Fatos Bećiraj
64' Zmiany
Żółta kartka 68'
72'
Pedro Eugenio znalazł się w sytuacji i sam na sam, ale jego strzał wybronił Denis.
Lucas Sasha
Bramka 2:0 78'
Lucas Sasha
Asystent: Bruno Gama
Piłkę zagraną z kornera przez Bruno Gamę głową uderzył wprost do siatki Lucas Sasha.
79' Zmiany
Wchodzi:Abat Aimbetov
Schodzi:Tigran Barseghyan
80' Żółta kartka
Abat Aimbetov
James Jeggo
Zmiany 83'
Wchodzi:James Jeggo
Schodzi:Javier Matilla
2 Żółte > Czerwona kartka 85'
Za brzydki faul drugą żółtą kartką ukarany został Mateo Garcia.
Żółta kartka 90' +7'
90' +8' Żółta kartka
Cadete
91' Zmiany
Wchodzi:Aleksandr Zarucki
Schodzi:Dmitrij Niepogodow
100'
Max Ebong
Po kornerze piłkę na bramkę głową uderzył Max Ebong. ale Denis skierował ją na poprzeczkę, by następnie wyjaśnić sytuację.
101'
Dimitris Manos znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Aleksandr Zarucki skutecznym wyjściem z bramki zablokował strzał Greka.
Bruno
Zmiany 102'
Wchodzi:Bruno
Schodzi:Dimitris Manos
113'
Bruno Gama dośrodkował piłkę z kornera, a akcję wykończył głową Yohan Benalouane. Na miejscu był jednak Aleksandr Zarucki, który na linii bramkowej zatrzymał futbolówkę.
Zmiany 115'
Wchodzi:Izet Hajrović
Schodzi:Facundo Bertoglio
116' Żółta kartka
Mark Gurman
120' +1' 2:1 Bramka
Eneo Bitri
Asystent: Pedro Eugenio
Pedro Eugenio zagrał długą piłkę z rzutu wolnego, a stojący w polu karnym Eneo Bitri skierował ją w dalszy róg bramki.