85'
85'
2'
Kiko
Po kornerze piłka trafiła na prawą stronę pola karnego do Kiko, który strzelił na bramkę, ale trafił jedynie w boczną siatkę
Bramka 1:0 9'
Kakoullis
Kaly Sene strzelił z czternastego metra, a skuteczną interwencją wykazał się Živko Živković. Jednak odbita piłka trafiła pod nogi Andronikosa Kakoullisa, który skierował futbolówkę do bramki.
Zmiany 21'
Wchodzi:Abdullahi
Schodzi:Kakoullis
Żółta kartka 31'
Sene
31' Żółta kartka
El Kaddouri
Omar El Kaddouri
34'
Crespo
Z kornera piłkę dośrodkował Andrija Živković. W polu karnym głową piłkę przedłużył Stefan Schwab, a akcję wykończył również strzałem głową Jose Crespo, ale piłka otarła się jedynie o poprzeczkę.
José Crespo
39' 1:1 Bramka
Tzolis
Asysta: El Kaddouri
Andrija Živković i Omar El Kaddouri kilkoma podaniami na granicy pola karnego rozbili defensywę Omonii, a bramkę strzelił Christos Tzolis.
Christos Tzolis
Wchodzi:Giannoulis
Schodzi:Wagué
Dimitris Giannoulis
Wchodzi:Murg
Schodzi:Schwab
50'
Tzionis
Po tym jak Kaly Sene nie wykorzystał sytuacji sam na sam piłka trafiła do Marinosa Tzionisa, który mocnym strzałem trafił w słupek.
50'
Sene
Kaly Sene miał przed sobą tylko Živko Živkovicia, ale golkiper PAOK-u zatrzymał Senegalczyka.
56' Żółta kartka
Schodzi:Kiko
64' Żółta kartka
Živković
75' Żółta kartka
Giannoulis
79' Zmiany
Wchodzi:Biseswar
Schodzi:Tsingaras
Diego Biseswar
Bramka (rzut karny) 2:1 84'
Gómez
Omar EL Kaddouri pchnął w polu karnym Loizosa Loizou i sędzia nie miał wyjścia jak tylko podyktować rzut karny. "Jedenastkę" bardo pewnie egzekwował kapitan gospodarzy Jordi Gomez