86'
86'
89'
89'

Asteras już w pierwszych sześciu minutach wypracował sobie pokaźną przewagę. W 3. minucie Adrián Riera poszedł zdecydowanie prawą stroną boiska po czym odegrał piłkę do Luisa Fernándeza, który piętą przedłużył piłkę do niepilnowanego Marca Fernándeza, a ten strzałem po ziemi otworzył wynik meczu. Trzy minuty później Eneko Jauregi wywalczył piłkę na środku boiska i zdecydował się sam wykończyć akcję, ale jego strzał wybronił golkiper. Na miejscu był jednak Marc Fernández i strzałem do pustej bramki podwyższył wynik. W 18. minucie bliski podwyższenia prowadzenia był Riera, ale trafił w słupek. W 43. minucie Luis Fernández po akcji Riery trafił w słupek.

Atromitos gola kontaktowego zdołał strzelić w 53. minucie. Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Alexandros Katranis, a głową do bramki skierował ją Spyros Risvanis.

Fernández
21' Zmiany
Wchodzi:Baena
Schodzi:Kahila
Raúl Baena
45' +1' Żółta kartka