75'
85'
90' +1
90' +1

W 20. minucie piłka zagrana z lewego skrzydła przez Marko Livaję trafiła do Damiana Szymańskiego, który uderzył na bramkę głową, a piłka otarła się o słupek. W 30. minucie Polak po świetnej akcji kolegów miał kolejną dobrą sytuację, ale jego strzał z ostrego kąta z czternastu metrów był minimalnie niecelny.

W 54. minucie Petros Giakoumakis doskonale wyszedł do piłki zagranej z lewego skrzydła przez Athanasiosa Androutsosa, ale piłka po jego uderzeniu głową przeszłą centymetry nad bramką AEK-u. W 64. minucie Szymański popisał się doskonałym dośrodkowanie, a wykorzystał je Nenad Krstičić, który strzałem głową otworzył wynik meczu. W 69. minucie Michalis Bakakis znalazł się w doskonałej sytuacji, ale jego próbę strzału intuicyjnie wybronił Balázs Megyeri. W 88. minucie Livaja wyszedł do długiego podania i w sytuacji sam na sam strzelił bramkę, ale arbiter meczu ostatecznie gola nie uznał. Analiza VAR uwidoczniła pozycję spaloną napastnika AEK-u. W doliczonym czasie gry strzał Christosa Albanisa zblokował bramkarz Atromitosu, ale piłka zmierzała do bramki. Dopiero jeden z obrońców wybił futbolówkę z linii bramkowej.

7' Żółta kartka
Czyhrynski
Dmytro Czyhrynski
26' Żółta kartka
Araujo
Sergio Araujo
Kyriakos Kivrakidis
Żółta kartka 27'
Kivrakidis
31' Żółta kartka
Krstičić
Nenad Krstičić
43' Żółta kartka
Katranis
45' +2' Żółta kartka
Simões
André Simões
53' Zmiany
Wchodzi:Verde
Schodzi:Araujo
Daniele Verde
59' Żółta kartka
64' Bramka
Krstičić
Asysta: Szymański
70' Żółta kartka
Schodzi:Daviotis
79' Żółta kartka
Oikonomou
Marios Oikonomou
85' Zmiany
Wchodzi:Šabanadžović
Schodzi:Szymański
Anel Šabanadžović
90' +1' Zmiany
Wchodzi:Albanis
Schodzi:Livaja
Christos Albanis
90' +6' 2 Żółte > Czerwona kartka