80'
80'
89'
89'

PAOK wyszedł na prowadzenie w 17. minucie. Dimitris Pelkas wpadł w pole karne i po minięciu Dimitrisa Goutasa zagrał piłkę do Chuby Akpoma, ale najpierw futbolówkę trącił Spyros Risvanis i dopiero trafiła ona do Anglika, który głową trafił do siatki. W 22. minucie goście mieli już dwie bramki przewagi, a Christosa Theodorakisa pokonał strzałem z dystansu Leo Matos. W doliczonym czasie gry Giorgos Manousos wyszedł do prostopadłej piłki zagranej w pole karne i dośrodkował ją do Apostolosa Velliosa, który głową trafił do bramki PAOK-u. Asystent sędziego wskazał na pozycję spaloną, ale analiza VAR wykazała, że nic takiego nie miało miejsca i gol został uznany.

W 52. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Farley Rosa zagrał piłkę w stronę Velliosa, a ten będąc już w polu karnym zdecydował się na niekonwencjonalny wślizg, co zaskoczyło Paschalakisa, a piłka wylądowała w siatce. W 88. minucie centrę Josipa Mišicia wykończył głową Fernando Varela i futbolówka wpadła do bramki, ale po analizie VAR gol ostatecznie został anulowany. Jednak PAOK dopiął swego i w doliczonym czasie gry Jose Crespo głową strzelił gola na wagę zwycięstwa.

17' Bramka
Akpom
Asysta: Pelkas
Chuba Akpom
Charis Charisis
Żółta kartka 21'
Charisis
22' Bramka
Asysta: Rosa
61' Zmiany
Wchodzi:El Kaddouri
Schodzi:Esiti
Omar El Kaddouri
61' Zmiany
Schodzi:Kahila
79' Zmiany
Schodzi:Charisis
90' +2' Bramka
Crespo
Asysta: Mišić
José Crespo
Farley Rosa
Żółta kartka 90' +5'
Rosa
90' +5' Żółta kartka