14
9
Karol Świderski
Czerwona kartka 8'
PAOK wyszedł z kontrą. Alexandru Mitriţă zauważył, że z bramki wyszedł Kamil Grabara i próbował strzelić z dystansu, ale polski golkiper wybiegł z pola karnego i zablokował ten strzał, ale zrobił to ręką, co musiało zakończyć się czerwoną kartką dla Grabary.
Zmiany 11'
Wchodzi:Karl-Johan Johnsson
Schodzi:William Bøving
12'
Diego Biseswar przymierzył z rzutu wolnego, ale zmierzającą do bramki tuż przy słupku piłkę ostatecznie wybił Karl-Johan Johnsson.
19' 0:1 Bramka
Sidcley
Asystent: Andrija Živković
Diego Biseswar zagrał piłkę na prawe skrzydło do Andriji Živkovicia, który zwiódł rywala i mając czas zagrał ładną piłkę w stronę drugiego słupka do Sidcley'a, który wykorzystał to że obrońca nie zdołał jej sięgnąć i głową trafił do siatki.
21'
Karol Świderski strzelił z dystansu, ale futbolówkę pewnie chwycił Karl-Johan Johnsson.
22' Żółta kartka
34'
Karol Świderski przebojem wpadł w pole karne, minął bramkarza, ale jego strzał z ostrego kąta zablokował Peter Ankersen.
38' 0:2 Bramka
Asystent: Stefan Schwab
PAOK wyszedł z kontrą. Karol Świderski zagrał piłkę do Stefana Schwaba, a ten zagrał prostopadła podanie do Andriji Živkovicia, który wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył nie do obrony.
Żółta kartka 41'
Wchodzi:Luther Singh
Schodzi:Andri Fannar Baldursson
Żółta kartka 52'
64' Zmiany
Wchodzi:Omar El Kaddouri
Schodzi:Stefan Schwab
Omar El Kaddouri
69' Żółta kartka
71'
Karol Świderski przyjął piłkę w polu karnym i niemal wślizgiem strzelił na bramkę. To uderzenie było na tyle trudne, że Karl-Johan Johnsson na raty i z problemami zablokował futbolówkę.
74' Zmiany
Wchodzi:Douglas Augusto
Schodzi:Diego Biseswar
Douglas Augusto
74' Zmiany
Pep Biel
Pep Biel doszedł do piłki wybitej z pola karnego i i strzałem z woleja zmieścił futbolówkę tuż przy słupku.
82' Żółta kartka
83' Żółta kartka
83' Zmiany
Wchodzi:Chuba Akpom
Schodzi:Karol Świderski
Chuba Akpom
83' Zmiany
Wchodzi:Thomas Murg
Schodzi:Alexandru Mitriţă
Zmiany 84'
Wchodzi:Rasmus Højlund
Schodzi:Luther Singh
86'
Lukas Lerager głową wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłkę z linii bramkowej wybił Alexandros Pachalakis.