90'
90'
5'
Insúa
Emanuel Insua próbując zablokować podanie z lewego skrzydła skierował piłkę do swojej bramki i tylko dzięki refleksowi Panagotisa Tsintotasa gospodarze nie prowadzili.
Emanuel Insúa
23'
Guillemenot
Jérémy Guillemenot wpadł w pole karne i z ostrego kąta przymierzy w krótki róg bramki, a Panagiotis Tsintotas bardzo niepewnie interweniował i piłka wyszła tuż obok bramki.
Żółta kartka 32'
Muheim
35' Żółta kartka
Livaja
Marko Livaja
37'
Duah
Kwadwo Duah wyprzedził defensywę AEK-u i znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Panagiotis Tsintotas wyszedł z bramki i skutecznie zablokował strzał Szwajcara.
45' +1' Żółta kartka
Mantalos
Petros Mantalos
50' Żółta kartka
Schodzi:Duah
68' Zmiany
Wchodzi:Garcia
Schodzi:Ansarifard
Levi García
71' Niewykorzystany rzut karny
Oliveira
Nélson Oliveira
71' 0:1 Bramka
Oliveira
W 70. minucie Nelson Oliveira wpadł w pole karne, gdzie podciął go mający greckie korzenie Leonidas Stergiou. Sędzia podyktował rzut karny, do którego podszedł sam poszkodowany, ale strzelił źle i piłkę zablokował Lawrence Ati Zigi. Jednak Portugalczyk dopadł jeszcze do odbitej futbolówki i z bliska otworzył wynik.