28'
club logo club logo
45'
90'

Już w 8. minucie Olympiakos mógł objąć prowadzenie, ale piłka po uderzeniu Giorgosa Neofytiadisa trafiła w słupek. Dwadzieścia minut później ekipa z Pireusu świętował strzelenie bramki, a strzelił Christos Liatsos, któremu asystował Polykarpos Katsavakis.

Niestety tuż po rozpoczęciu drugiej połowy podanie Borisava Burmaza skutecznie wykończył Stefan Mitrović i było 1:1. Ogólnie ta druga odsłona pojedynku zupełnie Olympiakosowi nie wyszła. W 83. minucie gospodarze strzelili gola na wagę zwycięstwa, a Konstantinosa Tzolakisa minął i pokonał Miloš Pantović.

16'
56'
58'
88'
90'

Żółta kartka 16'
28' 0:1 Bramka
Asystent: Polykarpos Katsavakis
Bramka 1:1 46'
Asystent: Borisav Burmaz
56' Żółta kartka
58' Żółta kartka
66' Zmiany
Wchodzi:Dimitris Arsenidis
Schodzi:Polykarpos Katsavakis
66' Zmiany
Asystent: Martin Novaković
85' Zmiany
Wchodzi:Anastasios Sapountzis
Schodzi:Paraskevas Doumanis
85' Zmiany
Schodzi:Martin Novaković
90' +5' Żółta kartka