83'
83'
86'
86'

W 8. minucie Kostas Mitroglou ładnie zwiódł obrońcę i z ostrego kąta technicznym strzałem próbował pokonać golkipera, ale Benjamin Büchel ładnie sparował piłkę. W 12. minucie Giorgos Masouras z półobrotu strzelił na bramkę, ale trafił w jej środek gdzie stał Büchel. W 14. minucie z dystansu mocno uderzył Andreas Samaris, ale bramkarza gospodarzy próba ta nie zaskoczyła. W 24. minucie Dimitris Siovas wstrzelił piłkę w pole karne, a uderzeniem głową wykończył akcję Tasos Donis, ale znów na miejscu był golkper reprezentacji Liechtensteinu. W 27. minucie Kostas Fortounis przymierzył z dystansu w krótki róg bramki, ale piłka wyszła tuż obok słupka. W 43. minucie długą piłkę zagrał w pole karne Donis, a przed bramką piłkę trącił głową Masouras, ale Büchel skutecznie interweniował. W doliczonej do pierwszej połowy minucie podopieczni Angelosa Anastasiadisa wreszcie zdołali trafić do siatki gospodarzy. Dimitris Kourbelis zagrał długą, ale precyzyjną piłkę do Fortounisa, który strzałem z woleja trafił do bramki.

W 51. minucie Leonardo Koutris dograł piłkę w polu karnym do Masourasa, który w doskonałej sytuacji z kilku metrów strzelił obok bramki. W 56. minucie Masouras wykorzystał błąd rywala, ale jego strzał z szesnastego metra w krótki róg bramki wybronił Büchel. W 59. minucie Samaris uderzył piłkę zza pola karnego, a ta po koźle trafiła w dłonie interweniującego bramkarza. W 65. minucie Michalis Bakakis po wywalczeniu piłki zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił w ręce bramkarza. W 80. minucie zwycięstwo Greków przypieczętował Donis, który wyszedł do doskonałego podania Masourasa i strzałem z ostrego kąta trafił pod poprzeczkę.