71'
71'
90' +3
90' +3

W 66. minucie gospodarzom udało się umieścić piłkę w siatce, a zrobił to Lisandro Semedo. Niestety Praxitelis Zachariadis zdecydował się na analizę VAR, która wykazała, że przy zagraniu Portugalczyka piłkę trącił jednak głową João Victor, który był na pozycji spalonej.

W 78. minucie piłka znów znalazła się w siatce Atromitosu, ale ponownie gol nie został uznany, bo na pozycji spalonej był strzelec gola João Figueiredo

W 80. minucie Kosmas Tsilianidis zagrał piłkę z lewego skrzydła, a ta po rykoszecie od pleców Madsona nabrała rotacji, co zaskoczyło defensywę Atromitosu. Konsternacje gospodarzy wykorzystał Figueiredo i z trudnej pozycji zdołał głową skierować piłkę do bramki. Jednak na radość OFI musiał poczekać dłuższą chwilę, bo sędzia znów analizował sytuację z wozem VAR, co jednak tym razem było korzystne dla kreteńskiej drużyny.

Schodzi:Adil Nabi
71' Zmiany
Wchodzi:Madson
Schodzi:Giorgos Manousos
Madson
73' Żółta kartka
81' Żółta kartka
Bramka 1:0 82'
Asystent: Kosmas Tsilianidis
83' Zmiany
Wchodzi:Apostolos Vellios
Schodzi:Javier Umbides
Apostolos Vellios
84' Żółta kartka
89' Żółta kartka
90' +1' Żółta kartka