Sotiris Tsiloulis
9
Nikos Ioannidis
Bramka 1:0 8'
Henry Onyekuru prostopadłym podaniem uruchomił na lewej stronie Aguibou Camarę, który wpadł w pol karne i uderzył w stronę długiego rogu bramki. Strzał ten wybronił Kostas Kotsiras, ale do odbitej futbolówki dopadł Giorgos Masouras i z bliska trafił do siatki.
Bramka 2:0 47'
Asystent: Pierre Kunde
Pierre Kunde dośrodkował piłkę z kornera, a bierne zachowanie obrony pod bramką wykorzystał Tiquinho Soares i głową wpakował futbolówkę do siatki.
57' Zmiany
Wchodzi:Abiola Dauda
Schodzi:Nikos Ioannidis
58' Zmiany
Schodzi:Giorgos Masouras
67' Zmiany
Wchodzi:Antonis Dentakis
Schodzi:Dimosthenis Baxevanidis
Antonis Dentakis
67' Zmiany
Wchodzi:Vasilis Vitlis
Schodzi:Jordy Tutuarima
Bramka 3:0 72'
Z rzutu wolnego na bramkę uderzył Pierre Kunde, ale futbolówka została zablokowana przez mur gości. Jednak trafiła ona do Tiquinho Soares, który jej opanowaniu mocnym strzałem z pomocą poprzeczki trafił do siatki.
Schodzi:Andreas Bouchalakis
79' 3:1 Bramka
Piłka po strzale Luiza Gustavo Dominguesa i rykoszecie zmierzała do bramki, ale z linii bramkowej zdołał ją wybić siedzący już na murawie Tomas Vaclik. Jednak na miejscu był Abila Dauda, który z najbliższej odległości trafił do siatki
82' Zmiany
Wchodzi:Wajdi Sahli
Schodzi:Florentin Matei
Bramka 4:1 87'
Asystent: Michał Karbownik
Michał Karbownik przebojem wdarł się w pole karne, po czym zagrał piłkę do Mariosa Vrousaia, który ładnie się obrócił i trafił w górny narożnik bramki.