Schodzi:Eneko Capilla
Adrián Riera
Bramka 1:0 52'
Asystent: Mathieu Valbuena
Mathieu Valbuena dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a pod bramka najwyżej wyskoczył Sokratis Papstathopoulos i głową trafił do siatki.
Bramka 2:0 54'
Asystent: João Carvalho
Po kontrze piłkę pod bramkę zagrał João Carvalho. Youssef El Arabi do niej nie doszedł, ale zrobił to Giorgos Masouras i z bliska trafił do siatki.
Bramka 3:0 57'
Asystent: Marios Vrousai
Marios Vrousai zatańczył z rywalem na prawej stronie pola karnego, po czym wstrzelił piłkę na drugi słupek, gdzie Giorgos Masouras uderzył ją głową. Antonis Tsiftsis próbował wybronić ten strzał, ale futbolówka przekroczyła już linię bramkową.
58' Zmiany
Asystent: Youssef El Arabi
Mathieu Valbuena zagrał piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym przedłużył ją w stronę dalszego słupka Youssef El Arabi, a do bramki trafił z bliska Andreas Bouchalakis.
68' Zmiany
Wchodzi:Giorgos Kanellopoulos
Schodzi:Juan Munafo
68' Zmiany
Wchodzi:Kévin Soni
Schodzi:Asier Benito
Zmiany 73'
Wchodzi:Garry Rodrigues
Schodzi:Giorgos Masouras
75' 4:1 Bramka
Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Pape Abu Cisse. Futbolówkę przejął David Carmona i odegrał ją do wbiegającego w pole karne Adriana Riery. Hiszpan z problemami, ale zdołał odegrać ją, ale podanie to przeciął Andreas Bouchalakis. Jednak na tyle źle, że futbolówka trafiła do Carmony, który upadając strzelił na bramkę, piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do siatki.
Żółta kartka 77'
80' Zmiany
Wchodzi:Walter Iglesias
Schodzi:José Luis Valiente
Walter Iglesias
Bramka 5:1 84'
Asystent: Oleg Reabciuk
Garry Rodrigues przyjął piłkę w polu karnym od Olega Reabciuka i ładnym strzałem trafił w dalszy róg bramki.